Essence - LASH PRINCESS - Sculpted Volume Mascara - Zwiększający objętość tusz do rzęs, ESS222161 promocja 2024

Cena24.32
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Essence
Kategoria:Tusze do rzęs

Opis

Tusz do rzęs Essence Lash Princess Sculpted Volume Mascara stanie się Twoją uniwersalną bronią gwarantującą nieodparty wygląd. Gdyż z tym tuszem można osiągnąć dwa efekty. Użyj tuszu do rzęs, aby nadać rzęsom dramatyczną objętość.

Wyglądają pełniej, spojrzenie nabiera intensywności, a każdy piękny makijaż wieczorowy jest znakomicie dopełniony. Tusz do rzęs wyczarowuje ponadto zdefiniowane i zwiększane rzęsy. Oczy wydają się większe i bardziej jasne, a spojrzenie bardziej otwarte.

z łatwością modeluj rzęsy, według upodobań i tego, co najlepiej komponuje się z Twoim makijażem oczu. Tusz do rzęs Essence można zastosować do uzyskania wszechstronnych wariantów wyglądu.Tusz do rzęs ze specjalną szczoteczkąJuż na pierwszy rzut oka uderza specjalny zarys tuszu do rzęs Lash Princess Sculpted Volume.

Szczoteczka ma szpiczaste zakończenie i jest lekko wygięta, dzięki czemu możesz optymalnie chwytać i tuszować rzęsy, początkując od linii rzęs. Baw się swoim wyglądem i wciąż na nowo odkrywaj makijaż oczu.

Z tuszem do rzęs Essence zapewnisz jednocześnie definicję, jak i pojemność, w zależności od tego, jaki efekt preferujesz. Głęboka czerń tuszu do rzęs Lash Princess Sculpted Volume Mascara zapewni niezbędną intensywność i wyrazistość makijażu oczu.