Givenchy volume disturbia mascara mascara 8.0 g promocja 2023

Cena175.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sephora

Parametry

Producent:Givenchy
Kategoria:Tusze do rzęs

Opis

arcytrudna objętość (+93%(1)) i niewiarygodne podkręcenie rzęs, które utrzymują się choćby poprzez 24 godziny(2) dzięki wyrazistemu, trwałemu tuszowi do rzęs Volume Disturbia producenta Givenchy. Konsystencja umożliwia dodawanie kolejnych warstw bez obaw, iż powstaną nieestetyczne grudki, i pozwala dostosować intensywność efektu do jednostkowych potrzeb, by podkreślić każdy typ urody: od codziennego, naturalnego makijażu po szczególnie dramatyczny efekt.

Intensywnie czarny pigment o ośmiokątnych cząsteczkach eksponuje głębię koloru najciemniejszych choćby rzęs, zawsze zapewniając skrajną objętość. Dzięki wyjątkowo gładziutkiej konsystencji aplikacja nie wymaga wysiłku.

dostępna wyłącznie w ofercie firmy Givenchy szczoteczka z pustych elastomerów pozwala nanieść na rzęsy trafną ilość tuszu – od nasady aż po same końce. Wysokowydajna formuła równomiernie i dokładnie pokrywa każdą rzęsę, akcentując intensywność spojrzenia.

Tusz do rzęs Volume Disturbia, zamknięty w efektownym opakowaniu w kolorze srebrnej czerwieni o emblematycznej pryzmatycznej fakturze i logo 4G, to kultowa pozycja w ofercie marki Givenchy. By uzyskać jeszcze bardziej wyrazisty efekt, podkreśl oczy przy pomocy eyelinera Givenchy Liner Disturbia.

(1)Test instrumentalny przeprowadzony z udziałem 10 uczestniczek (2)Test instrumentalny przeprowadzony z udziałem 10 uczestniczek