L'oréal paris pro xxl lift tusz do rzęs 12 ml dla kobiet black promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem L'oréal paris pro xxl lift tusz do rzęs 12 ml dla kobiet black oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 53.55 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
L'Oreal Paris, Pro XXL Lift Mascara, Podwójny tusz do rzęs Black, 12 ml
53.55
Empik
pro xxl lift double podwójny tusz do rzęs black
60.68
TaniaKsiazka.pl
L’Oréal Paris PRO XXL Lift tusz podkręcający i rozdzielający rzęsy 2 w 1 12 ml
67.40
Notino.pl

Parametry

Producent:L'Oréal Paris
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 12 ml

Opis

PRO XXL LIFT Mascara firmy L'Oréal. Tusz do rzęs. Powstał na bazie innowacyjnej formuły z dodatkiem pro-keratyny, która wydajnie pielęgnuje, dba i wzmacnia naturalne włoski. Intensywnie czarna formuła spektakularnie akcentuje spojrzenie oraz intensyfikuje barwę oczu.

Specjalnie opracowane dwie szczoteczki o różnym kształcie pozwolą na osiągnięcie błyskotliwych rezultatów, takich jak maksymalnie wydłużone i podkręcone włoski, tylko przy pomocy 2 pociągnięć! w wyniku czego tusz ładnie naśladuje efekt laminacji rzęs, które wyglądają naturalnie i są konkretnie uniesione.

Specjalna formuła nie formuje grudek, nie skleja się, a także nie osypuje. Tusz do rzęs. Intensywnie podkręca. Podciąga u nasady i wydłuża. Posiada specjalne 2 szczoteczki.