L'Oreal Paris Volume Million Lashes So Couture So Black, 9,5 ml. Tusz do rzęs, czarny promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem L'Oreal Paris Volume Million Lashes So Couture So Black, 9,5 ml. Tusz do rzęs, czarny oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
L’Oréal Volume Million Lashes So Couture So Black tusz do rzęs Black 9,5 ml
29.00
www.noblas.pl
volume million lashes so couture noir tusz do rzęs extra black
42.69
TaniaKsiazka.pl
loreal paris volume million lashes so couture noir tusz do rzęs extra black 9.5 ml
43.12
Bee.pl

Parametry

Producent:L'Oreal Paris
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 9.5 ml

Opis

Loreal volume million lashes so couture czarny Tusz do rzęs So Couture So Black wzrokowo powiększający ich pojemność. Znakomicie rozdziela rzęsy, wydłuża je, pogrubia i nie pozostawia grudek. Skrupulatna, miękka szczoteczka zagwarantuje równomierne rozdzielenie i spektakularnie zaakcentowane rzęsy. Dociera do każdej rzęsy. Zmysłowy zapach powoduje, iż aplikacja tuszu staję się chwilą prawdziwej przyjemności. Rzęsy stają się zwielokrotnione i pokryte czarną zasłoną.
-dokładna szczoteczka
-zapewnia trwały makijaż
-Rzęsy ładnie zaakcentowane
-miły zapach
-świetnie rozdziela rzęsy
-wytwarza wyrazistość spojrzenia
-Nie pozostawia grudek
-powiększa objętość rzęs
-Wydłuża i pogrubia rzęsy skrupulatna szczoteczka Couture dokładnie rozdziela rzęsy, dociera do każdej z nich wytwarzając czarną zasłonę. Formuła tuszu oparta jest na jedwabiu, który delikatnie pokrywa każdą rzęsę i nadaje jej błyskotliwej pojemności. Produkt nowy, oryginalny i pełnowartościowy.