Loreal maskara mega volume collagene 24h promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Loreal maskara mega volume collagene 24h oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.19 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
L´Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h tusz do rzęs 9 ml dla kobiet Extra Black
24.19
E-Glamour.pl
L´Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h tusz do rzęs 9 ml dla kobiet Extra Black
26.70
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:LOREAL
Kategoria:Tusze do rzęs

Opis

Kosmetyki L’Oréal Paris dbają o piękno kobiet i mężczyzn na całym świecie już od ponad 100 lat. Grupa L'Oréal, w której posiada się L'Oréal Paris, jest światowym liderem w dziedzinie urody. Kosmetyki do makijażu, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, włosów, a także paznokci, oraz kosmetyki dla mężczyzn, optymalne w każdym wieku i dla każdego typu cery, to wszystko znajduje się w portfolio owej marki.

Filozofia ów kosmetycznego giganta spoczywa w poszukiwaniu bezpiecznych, pomysłowych i produktywnych artykułów. Dzięki energicznym badaniom, elitarne produkty L'Oréal Paris są wciąż udoskonalane tak, aby jak najefektywniej pomogły swoim użytkownikom na drodze do doskonałości.

równocześnie jednak L'Oréal Paris stara się,najistotniej progresywne produkty były przystępne dla wszelkich. Nieszablonowa wizja atrakcyjna, zawarta w legendarnym haśle: "Bo jesteś tego warta", wspierana jest przez 35 zróżnicowanych światowych ambasadorów, takich jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Liya Kebede, Karlie Kloss, Doutzen Kroes lub Gong Li.