Maybelline volum' express turbo boost maskara 10 ml promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Maybelline volum' express turbo boost maskara 10 ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Maybelline Turbo Volum Express tusz do rzęs 10 ml dla kobiet Very Black
14.80
ELNINO PARFUM
Maybelline Turbo Volum Express tusz do rzęs 10 ml dla kobiet Very Black
14.84
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Maybelline
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 10 ml

Opis

„Może to jej urok, może to Maybelline." – motto to zna każda kobieta, która choć trochę interesuje się modą i prawidłowymi kosmetykami i pragnie codziennie prezentować się zjawiskowo i szczególnie. Od roku 1991 jest ono hasłem reklamowym firmy, która zaskarbiła sobie zwolenników na całym świecie i która stosowana jest codziennie poprzez miliony kobiet.

niewiele osób jednak wie, iż to właśnie Maybelline, a raczej założyciel i kreator producenta – chemik Thomas L. Williams – są pomysłodawcami i wynalazcami pierwszej maskary na świecie. Początkowo była ona kamieniu do samodzielnego rozcieńczania, dopiero w 1960 roku Maybelline wprowadziło tusze w znanej nam dziś formie.

Tusze do rzęs zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny, a dziś nie wyobrażamy sobie prawidłowego makijażu oka bez tego właśnie kosmetyku, który wydłuża, pogrubia rzęsy i uwydatnia oko. Hołd oddany kobiecości poprzez Maybelline jest doceniany poprzez panie, które bardzo ochoczo sięgają po produkty producenta zarówno w trakcie wykonywania makijażu na co dzień, jak i na pokaźniejsze wyjście.

produkowane od 1915 roku kosmetyki Maybelline są stanowczo idealnej jakości, a ich wybór jest ogromny. Każda kobieta może znaleźć w ofercie coś dla siebie, co rewelacyjnie wyeksponuje jej urodę i zmysłowość.

producent dba, żeby wszystkie panie czuły się nad wyraz i kobieco w każdej sytuacji, bez względu na wiek czy odcień skóry. W naszej ofercie znajduje się dużo produktów marki – wszystkie w ciekawych cenach.

Są to kosmetyki z wysokiej półki, tworzone z najwyższej jakości komponentów i półproduktów. Maybelline specjalizuje się w kosmetykach do makijażu, które podkreślają atuty i minimalizują wady każdej twarzy.

producent proponuje zarówno podkłady, kremy, pudry i kremy BB w wielu odcieniach, które skonsolidować można do własnej skóry, jak i oczywiście tusze do rzęs, kredki, cienie do powiek czy eyelinery. Ponadto oferta obejmuje produkty do pielęgnacji i malowania ust i paznokci.

za pomocą kosmetyków firmy można wykonać pełny makijaż twarzy i rewelacyjnie zadbać o spektakularne dłonie.