tusz do rzęs liloosh 10,5 ml marki Paese promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem tusz do rzęs liloosh 10,5 ml marki Paese oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 46.94 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
paese liloosh panoramic volume effect mascara tusz efekt panoramicznej objętości rzęs black 10.5 ml
46.94
Bee.pl
liloosh panoramic volume effect mascara tusz efekt panoramicznej objętości rzęs black
46.94
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Paese
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 10.5 ml

Opis

Liloosh Mascara marki PAESE. Tusz do rzęs. Potężnie napigmentowaną, kremową formułę, która już za jednym pociągnięciem, nadaje włoskom maksymalnej objętości. Na dodatek dzięki zawartości specjalnych mikropigmentów perłowych i polimerów filmotwórczych nadaje rzęsom efekt efektownego pogrubienia, bez grudek, sklejania i obciążania.

Spojrzenie staje się bardziej wyraziste, uwydatnione i wygląda ładnie choćby bez nienaturalnych rzęs. Specjalna szczoteczka o kształcie klepsydry, przypominającej także kobiecą sylwetkę, zagwarantuje zalotny panoramiczny efekt.

Włoski wyprodukowane są z nylonowych włókien różnorodnej długości, które docierają nawet do najmniejszych włosków i równomiernie pokrywają ją intensywnie czarnym odcieniem. Maskara seksowny zapach ambry i czarnej orchidei.Tusz do rzęs.

ładnie pogrubia. Dodaje maksymalnej pojemności. Ma delikatny zapach ambry i czarnej orchidei.