pupa vamp mascara, pogrubiający tusz do rzęs, 9ml | kolor: 100 black, 8011607179138-2 promocja 2024

Cena56.72
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Pupa milano
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 9 ml

Opis

Pupa Vamp Mascara, pogrubiający tusz do rzęs to kosmetyk, w którym na pewno zakochasz się już po pierwszym użyciu. PUPA przedstawia tusz do rzęs Vamp Mascara, który umożliwia uzyskanie niesłychanej pojemności rzęs w kilku gorących kolorach!

Marzysz o natychmiastowym efekcie nienaturalnych rzęs i gęstych, skrajnie długich rzęsach? Zamień się w wampa! Maskaca gromadzi naturalne i syntetyczne woski roślinne, które zamieniają konsystencję tuszu w wyjątkowo bogata.

dzięki czemu formuła wyśmienicie przylega do włosków i pogrubia każdą rzęsę z osobna. Efekt? Eskremalnie uwydatnione spojrzenie. Tusz przystępny jest w kilku odcieniach - do wyboru, do koloru. Z tym tuszem uda Ci się osiągnąc efekt nienaturalnych rzęs.

Szczoteczka w profilu klepsydry, dość gruba, upraszcza nakładanie artykułu. Pupa Vamp Mascara to obietnica ładnego spojrzenia:pogrubianadaje intensywny kolorzwiększa pojemnośćpomaga osiągnąć efekt nienaturalnych rzęsspecjalna szczoteczka w kształcie klepsydrykolory do wyboruSposób zastosowania:Zacznij aplikację tuszu od dolnej części górnej powieki.

Nakładaj zygzakowatymi ruchami ku górze, zmierzając do czubków rzęs.objętość: 9ml