scandal eyes volume on demand waterproof tusz do rzęs 12 ml dla kobiet 001 black marki Rimmel london promocja 2023

Cena22.01
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Bee.pl

Parametry

Producent:Rimmel London
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 12 ml

Opis

Budowanie objętości jeszcze nigdy nie było tak łatwe – dzięki wodoodpornej maskarze Rimmel Scandal’Eyes Volume On Demand możesz stopniowo pogrubiać rzęsy i przypasowywać swój look przez cały dzień, nie martwiąc się o grudki i sklejone rzęsy.

Ultrawygładzająca, odżywcza formuła umożliwia nieustanne budowanie pojemności, dzięki temu uzyskasz starannie taki efekt, jakiego oczekujesz – od delikatnego i naturalnego po wyraziście podkreślone spojrzenie.

Scandal’Eyes Volume On Demand od Rimmel to idealny wodoodporny tusz na każdą porę dnia i nocy – pozwala uzyskać zniewalającą objętość i przypasowywać look w zależności od potrzeb. Co więcej, maskara nie rozmazuje się, nie kruszy i łatwo ją zmyć.

unikatowa, miękka szczoteczka z włosia precyzyjnie rozdziela rzęsy, wydłużając je od nasady aż po same końce oraz nadając piękną pojemność choćby najdrobniejszym z nich.•Ultrawygładzająca odżywcza formuła zapobiega powstawaniu grudek•Można stwarzać objętość rzęs bez końca dla uzyskania pożądanego efektu•Miękka szczoteczka z włosia dokładnie rozdziela rzęsy, akcentując je od nasady aż po same końce•Tusz nie kruszy się, nie rozmazuje i łatwo go zmyć•Tusz wodoodporny