Rimmel scandal eyes reloaded, 12 ml. tusz do rzęs 003 extreme black promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Rimmel scandal eyes reloaded, 12 ml. tusz do rzęs 003 extreme black oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.37 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
rimmel scandal eyes reloaded mascara tusz pogrubiający rzęsy 003 extreme black 12 ml
19.37
Bee.pl
scandal eyes reloaded mascara tusz pogrubiający rzęsy 003 extreme black
19.37
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Rimmel
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 12 ml

Opis

RIMMEL - Maskara Scandaleyes Reloaded Extra Black

TOP SECRET: najbardziej skandaliczna maskara rodem z Londynu powraca z bezprecedensową nowością: Scandaleyes Reloaded – dla niebezpiecznie pogrubionych, gęstych i długich rzęs! Każda rzęsa zostanie natychmiastowo doładowana extremalną pojemnością bez efektu sklejania i grudek. Maskara zagwarantuje supertrwałość nawet do 24 godzin, a jednocześnie łatwe zmywanie bez konieczności pocierania.

Maskara Scandaleyes Reloaded jest wytrzymała na rozmazywanie, smugi, kruszenie i wilgotne powietrze. To prawdziwa agentka do zadań specjalnych, która przetrwa każdy aspekt szybkiego tempa życia – od siłowni, aż po imprezę. To jednak nie koniec! Mimo extremalnej trwałości, jej demakijaż jest momentalny!
POWIEDZ BYE BYE EFEKTOWI PANDA EYES I POWITAJ EXTREMALNY EFEKT SCANDALEYES!

NOWA, EXTREMALNIE TRWAŁA FORMUŁA – DLA SKANDALICZNEJ DAWKI pojemnośCI

To pierwsza, opatentowana technologia EXTREME WEAR. Ta postępowa formuła daje rzęsom choćby do 11 razy większą objętość bez grudek i sklejania. Jest to zasługą specyficznego, synergicznego połączenia wosków i polimerów wytwarzających intensywnie czarny, pogrubiający film, który natychmiastowo otula każdą rzęsę dając skandaliczną pojemność!

dodatkowo, formuła wzbogacona jest o kolagen i keratynę oraz specjalne woski i polimery, które dają efekt głębokiej i intensywnie lśniącej czerni. Mimo swej extremalnej trwałości, maskara łatwo zmywa się z rzęs, nie zostawiając na skórze czarnych plam i cieni.