Rimmel Scandal'Eyes Volume On Demand (3614228939829) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Rimmel Scandal'Eyes Volume On Demand (3614228939829) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 12.49 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-65%
Rimmel ScandalEyes Volume On Demand tusz pogrubiający odcień 002 Black Brown 12 ml
12.49
Notino.pl
rimmel tusz do rzęs nadający objętość black brown 12 ml
24.01
Bee.pl
Rimmel London Scandal'Eyes Volume On Demand, zwiększający objętość tusz do rzęs mascara 1.0 pieces
35.99
Douglas

Parametry

Producent:Rimmel
Kategoria:Tusze do rzęs

Opis

Budowanie objętości jeszcze nigdy nie było tak nietrudne – dzięki maskarze Rimmel Scandal’Eyes Volume On Demand możesz stopniowo pogrubiać rzęsy i przystosowywać swój look poprzez cały dzień, nie obawiając się o grudki i sklejone rzęsy.

Ultrawygładzająca, odżywcza formuła umożliwia bezustanne budowanie pojemności, dzięki temu uzyskasz starannie taki efekt, jakiego oczekujesz – od delikatnego i naturalnego po wyraziście podkreślone spojrzenie.

Scandal’Eyes Volume On Demand od Rimmel to rewelacyjny tusz na każdą porę dnia i nocy – pozwala uzyskać zniewalającą objętość i dopasowywać look w zależności od potrzeb. Co więcej, maskara nie rozmazuje się, nie kruszy i z łatwością ją zmyć.

nieszablonowa, miękka szczoteczka z włosia precyzyjnie rozdziela rzęsy, wydłużając je od nasady aż po same końce, a także nadając efektowną pojemność choćby najdrobniejszym z nich.•Ultrawygładzająca odżywcza formuła zapobiega powstawaniu grudek•Można stwarzać objętość rzęs bez końca dla uzyskania pożądanego efektu.•Miękka szczoteczka z włosia precyzyjnie rozdziela rzęsy, wyróżniając je od nasady aż po same końce•Tusz nie kruszy się, nie rozmazuje i prosto go zmyć