Tusz do rzęs Extra Super Lash WOW Mascara 8.00 ml (5012874101061) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tusz do rzęs Extra Super Lash WOW Mascara 8.00 ml (5012874101061) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9.52 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-39%
Rimmel Extra Super Lash wydłużający tusz do rzęs odcień 102 Brown Black 8 ml
9.52
Notino.pl
rimmel extra super lash mascara pogrubiający tusz do rzęs 102 black brown 8 ml
15.55
Bee.pl

Parametry

Producent:Rimmel
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 8 ml

Opis

Rimmel jest brytyjskim przedsiębiorstwem o długiej tradycji wyspecjalizowanym w kosmetykach założonym w Londynie w 1820 roku poprzez Francuza Gerarda Rimmela perfumiarza z zawodu. Dzięki jego nowatorskim - niekonwencjonalnym jak na owe czasy marketingowym sposobom udało mu się rozbudować firmę.

Międzynarodowy rozgłos firma zdobyła po kierunkiem jego synów pod koniec XIX wieku, m.in. Dzięki rozbudowaniu asortymentu o kosmetyki do pielęgnacji twarzy, a w tym makijażu wraz z maskarą na czele. Takie produkty początkowo znajdujące z reguły popyt w branży filmowej przyniosły firmie Rimmel London stale rosnącą popularność.

Od momentu wykupienia producenta poprzez Koncern Coty w 1996 roku oblicze i asortyment producenta nieco się zmieniły, pojawiły się za to akcenty promujące brytyjskość, a w szczególności londyński styl. Do sukcesu przyczynił się bez wątpienia fakt, iż twarzą marki stała się urzekająca i jeszcze bardziej słynna supermodelka Kate Moss.

aktualnie serca wielu potencjalnych konsumentek w imieniu Rimmel London zdobywa dość niekonwencjonalna Rita Ora, brytyjska piosenkarka, modelka i aktorka w jednym. W asortymencie marki znajduje się aktualnie pełna paleta kosmetyków należących do szpalt: makijaż, pielęgnacja i włosy, które są przede wszystkim adresowane do młodego pokolenia kobiecej płci.

Jednym z ostatnich towarów z sukcesem wylansowanych poprzez Rimmel London jest stanowczo trwała pomadka „Provocalips", która według reklamującej ją obietnicy eksponuje się wytrzymałością na pocałunki w okresie 16 godzin i na dodatek nie brudzi!

Takie cechy ma ona zawdzięczać specjalnej formule dwóch warstw: po naniesieniu specjalnym aplikatorem właściwej barwiącej pomadki i odczekaniu 60 sekund pomadkę należy utrwalić specjalnym bezbarwnym błyszczykiem.

Swą pełną niekoniecznie klasycznego uroku twarz reklamie pomadki użyczyła Georgia May Jagger. Typowa twarz Jagger efektywnie zwracała uwagę na produkty Rimmel London również w innych kampaniach reklamujących m.in.

matujące podkłady, a także sławną maskarę.