Tusz do rzęs Extra Super Lash WOW Mascara 8.00 ml (5012874101061) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tusz do rzęs Extra Super Lash WOW Mascara 8.00 ml (5012874101061) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.25 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Rimmel Extra Super Lash Mascara pogrubiający tusz do rzęs 102 Black Brown 8 ml
14.25
Bee.pl
Extra Super Lash Mascara pogrubiający tusz do rzęs 102 Black Brown
14.25
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Rimmel
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 8 ml

Opis

5012874101061 - RIM RG TUSZ EXTRA SUPER LASH BROWN BLACK.pdpd TUSZ DO RZĘS EXTRA SUPER LASH Wzbogacona witaminą E formuła ze składnikami filmotwórczymi, woskami i pigmentami. WyeksponowanE, WYDŁUŻONE I PODKRĘCONE RZĘSY Wydłuża i podkreśla każdą najkrótszą rzęsę!

JAK STOSOWAĆ inicjując od nasady rzęs, przeciągnij tusz Extra Super Lash zygzakowatym ruchem aż po same końce. Aby utrwalić podkręcenie, przytrzymaj szczoteczkę na końcówkach rzęs przez 30 sekund. Powtórz czynność, żeby uzyskać większą objętość i pogrubić rzęsy.

FORMUŁA NA BAZIE WODY sprawia, że czujesz się komfortowo poprzez cały dzień. Tusz jest testowany dermatologicznie i okulistycznie. TUSZ DO RZĘS EXTRA SUPER LASH Wzbogacona witaminą E formuła ze składnikami filmotwórczymi, woskami i pigmentami.

podkreślonE, WYDŁUŻONE I PODKRĘCONE RZĘSY Wydłuża i akcentuje każdą najkrótszą rzęsę! JAK STOSOWAĆ zaczynając od nasady rzęs, przeciągnij tusz Extra Super Lash zygzakowatym ruchem aż po same końce. By utrwalić podkręcenie, przytrzymaj szczoteczkę na końcówkach rzęs przez 30 sekund.

Powtórz czynność, żeby uzyskać obszerniejszą pojemność i pogrubić rzęsy. FORMUŁA NA BAZIE WODY sprawia, iż czujesz się wygodnie poprzez cały dzień. Tusz jest testowany dermatologicznie i okulistycznie. TUSZ DO RZĘS EXTRA SUPER LASH Wzbogacona witaminą E formuła ze składnikami filmotwórczymi, woskami i pigmentami.

wyróżnionE, WYDŁUŻONE I PODKRĘCONE RZĘSY Wydłuża i uwydatnia każdą najkrótszą rzęsę! JAK STOSOWAĆ inicjując od nasady rzęs, przeciągnij tusz Extra Super Lash zygzakowatym ruchem aż po same końce. By utrwalić podkręcenie, przytrzymaj szczoteczkę na końcówkach rzęs poprzez 30 sekund.

Powtórz czynność, aby uzyskać większą pojemność i pogrubić rzęsy. FORMUŁA NA BAZIE WODY powoduje, że czujesz się komfortowo poprzez cały dzień. Tusz jest testowany dermatologicznie i okulistycznie. TUSZ DO RZĘS EXTRA SUPER LASH Wzbogacona witaminą E formuła ze składnikami filmotwórczymi, woskami i pigmentami.

wyróżnionE, WYDŁUŻONE I PODKRĘCONE RZĘSY Wydłuża i eksponuje każdą najkrótszą rzęsę! JAK STOSOWAĆ inicjując od nasady rzęs, przeciągnij tusz Extra Super Lash zygzakowatym ruchem aż po same końce. Aby utrwalić podkręcenie, przytrzymaj szczoteczkę na końcówkach rzęs poprzez 30 sekund.

Powtórz czynność, by uzyskać pokaźniejszą pojemność i pogrubić rzęsy. FORMUŁA NA BAZIE WODY sprawia, że czujesz się wygodnie poprzez cały dzień. Tusz jest testowany dermatologicznie i okulistycznie. TUSZ DO RZĘS EXTRA SUPER LASH Wzbogacona witaminą E formuła ze składnikami filmotwórczymi, woskami i pigmentami.

wyróżnionE, WYDŁUŻONE I PODKRĘCONE RZĘSY Wydłuża i wyróżnia każdą najkrótszą rzęsę! JAK STOSOWAĆ początkując od nasady rzęs, przeciągnij tusz Extra Super Lash zygzakowatym ruchem aż po same końce. Aby utrwalić podkręcenie, przytrzymaj szczoteczkę na końcówkach rzęs przez 30 sekund.

Powtórz czynność, żeby uzyskać obszerniejszą pojemność i pogrubić rzęsy. FORMUŁA NA BAZIE WODY sprawia, że czujesz się komfortowo przez cały dzień. Tusz jest testowany dermatologicznie i...