Black point Wkład atramentowy bph302xlbk zamiennik hp 302xl f6u68ae promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Black point Wkład atramentowy bph302xlbk zamiennik hp 302xl f6u68ae oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
BLACK POINT BPH302XLBK Zamiennik do HP302XL F6U68AE
89.99
Neonet.pl
BPH302XLBK Zamiennik HP 302XL F6U68AE Wkład atramentowy BLACK POINT
149.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:BLACK POINT
Kategoria:Tusze
Przeznaczenie HP

Opis

Kartridż atramentowy Black Point BPH302XLBK Czarny (Black) Opis artykułu Kartridż atramentowy Black Point BPH302XLBK z powodzeniem zastąpi oryginalny kartridż HP F6U68AE. Tusz Black Point BPH302XLBK jest kompatybilny z urządzeniami HP: Deskjet 2130 AiO, DeskJet 3639 AIO.

a jego efektywność wynosi 550 str. (wiecej o 70 str. - ISO 24711). Kartridż objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy mieć absolutną pewność, iż robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże dożywotniej gwarancji.

Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on używany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, gwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy towar.

Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy stosowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Także w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas stosowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Proponujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „producenta przyjaznej Klientowi".

Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza ilość wydruków i dobra cena.

Większość produktów marki Black Point cechuje się nawet dwukrotnie zwiększoną wydajnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą wykorzystywane za 800 lat,bardzo zależy nam na tym, by wspomnieniem aktualnie użytkowanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

Na szczęście stosownie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystywania. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powstających odpadów.