Babay born, ubranie dla lalki body - zestaw podwójny marki Zapf promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Babay born, ubranie dla lalki body - zestaw podwójny marki Zapf oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 38.06 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Baby Born Body
38.06
Urwis.pl
Babay Born, ubranie dla lalki Body 43 cm
43.99
Empik

Parametry

Producent:Zapf
Kategoria:Ubranka dla lalek
Rodzaj zestaw

Opis

BABY born Body 43 cm pakiet podwójnyBody w dwóch wzorach do noszenia tak pod ubraniami jak i na zewnątrz.Nurkowanie w kufrze pełnym zabawek, zabawa, niekończąca się zabawa! Jej trudom można sprostać dzięki wygodnemu body.

Na niebieskim body ozdobionym kroplami Piesek Bello prezentuje jak należy nurkować. Kombinezonów rodzaju body nie wolno się wstydzić. Wcale nie trzeba ich nosić pod spodem. Przykładowo różowe body z nadrukowanymi małżami genialnie nadaje się do jeansów i innych spodni.

Wysokiej jakości ubranka do oryginalnych lalek BABY born. Dla ciekawszej, rozmaitej i niekończącej się zabawy. Prosty fason powoduje, iż ubieranie i rozbieranie jest dziecinnie nietrudne. Dwa wzory kombinezonów typu body BABY born w wymiarze 43 cm.

różne wzory. Wartość dotyczy jednej sztuki. Towar wysyłany losowo.