Baby born - ubranko zestaw księżniczka 43cm marki Zapf promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Baby born - ubranko zestaw księżniczka 43cm marki Zapf oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.84 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
BABY BORN Fantastyczna księżniczka 43 cm
89.84
Urwis.pl
BABY BORN, ubranie dla lalki Fantastyczna księżniczka, 43 cm
95.09
Empik
baby born - ubranko zestaw księżniczka 43cm
140.36
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Zapf
Kategoria:Ubranka dla lalek
Rodzaj zestaw

Opis

To moooooja różdżka Nie, to moje berło! BABY born i jej siostrzyczka kłócą się o insygnia władzy królewskiej i magicznych mocy. Dla BABY born najważniejszy jest czarodziejski pył i wiara w magiczną moc zaklęć.

Jej Siostrzyczce przeważnie chodzi o wydawanie poleceń i posłuszeństwo poddanych niech tańczą, jak im każę! No właśnie, tylko iż obie kochają tańczyć. Suknia księżniczki w kolorach tęczy nieprzeciętnie wiruje podczas piruetów a jej tiulowy wierzch magicznie skrzy się brokatem.

Asymetryczny krój powoduje wrażenie, jakby lalka miała na sobie szal. Złote sandałki znakomicie komponują się z kokardą wokół talii. Całości dopełnia opaska na włosy z jednorożcem, koroną, przeuroczymi uszkami i przypinkami.

Wysokiej jakości ubranka do oryginalnych lalek BABY born. Dla ciekawszej, najróżniejszej i niekończącej się zabawy. Prosty fason powoduje, iż ubieranie i rozbieranie jest dziecinnie nieskomplikowane. BABY born Księżniczka Fantasy Deluxe 43 cm z suknią i bucikami.

W pakiecie opaska na włosy z przypinkami i berło.