Baseus glaze grawitacyjny uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną nawiew różowy (suyl-lg04) - różowy promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie HURTEL

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Uchwyty do telefonów
Rodzaj samochodowy

Opis

Baseus Glaze grawitacyjny uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną nawiew

Grawitacyjny uchwyt samochodowy do zamontowania na kratce wentylacyjnej auta. Gadżet jest nad wyraz prosty w obsłudze, starczy odłożyć na niego telefon, a szczęki zamkną się automatycznie. Posiada trójkątną konstrukcję gwarantującą stabilność podczas jazdy, spore możliwości regulacji (w tym obrotu o 360 poziomów) oraz gumowe nakładki, dzięki którym nie porysujemy nawiewu. Do tego specjalne wycięcie, które pozwala na podłączenie ładowarki.

Prawie wszystkie części urządzenia są wytwarzane ze stopu aluminium. W uchwycie zmieszczą się telefony, których szerokość wynosi od 65 mm do 85 mm i grubości nie pokaźniejszej niż 11 mm.

ładne gradienty na obudowie

Główna część pokrywy uchwytu jest pokryta wytwornym gradientem, w którym dwa barwy stopniowo przechodzą jeden w drugi.

Pełen automatyzm

Nie wymaga uciążliwego dopasowywania akcesorium do wymiaru telefonu. Starczy odłożyć na niego urządzenie, a szczęki zamkną się samoczynnie.

Uniwersalny obrót, przypasowanie pod każdym kątem

kolista gałka pozwala na swobodny obrót pod kątem 360°C, aby uzyskać trafny widok.

Bez zarysowań, bez kłopotów z widocznością

Uchwyt jest mocowany do kratki wentylacyjnej, dzięki temu w żaden sposób nie ogranicza widoczności. Na dodatek ma gumowe nakładki na szczękach zapewniające mocny montaż bez zarysowań nawiewu.

postępowy zacisk

W uchwycie zastosowano nowy rodzaj zacisku, który pasuje do większości kratek wentylacyjnych. Można go przymocować do kratek pionowych, poziomych i krągłych.

Bezproblemowe ładowanie w trasie

Dzięki specjalnemu wycięciu bez problemu podłączysz przewód ładowarki do telefonu i naładujesz swój sprzęt choćby w czasie jazdy. Bez potrzeby rezygnowania z wykorzystywania urządzenia.

Stabilność i bezpieczeństwo

Trójkątna konstrukcja akcesorium gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo telefonu choćby na najszczególniej nierównych drogach.