Baseus Knight metalowy uchwyt do telefonu na rower motor motocykl na kierownicę czarny (CRJBZ-01) - Czarny promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Baseus

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Uchwyty do telefonów
Rodzaj rowerowy, motocyklowy

Opis

Baseus Knight to wyjątkowo solidny uchwyt rowerowy i motocyklowy wyprodukowany z wytrzymałego aluminium. Jest bardzo trwały i bez trudu można go połączyć do dowolnego urządzenia mobilnego o szerokości od 67mm do 80mm. Uchwyt można zamontować na kierownicach, których średnica rurki mieści się w zakresie od 28mm do 34mm.

Telefon jest znakomicie widoczny, a przy tym kompletnie bezpieczny w potężnych objęciach gadżetu. Choćby jeśli pokonywana poprzez nas trasa jest kręta i pełna wybojów. Dodatkowo ramiona uchwytu są od wewnętrznej strony pokryte gumą, która zabezpieczy obudowę telefonu przed porysowaniem.

W komplecie znajdują się dwie nóżki, na których możesz zamontować uchwyt. Dzięki pierwszej przykręcisz uchwyt bezpośrednio na rurkę kierownicy. Przydatna głownie do wykorzystania go na rowerowych kierownicach. Drugą natomiast możesz przykręcić do wstecznego lusterka w swym motocyklu albo skuterze.

Gadżet dla każdego motocyklisty i nie tylko

Ten uchwyt, dzięki opcji regulacji, jest kompatybilny z różnymi jednośladami. Może być mocowany na kierownicy motorów, skuterów, rowerów elektrycznych i klasycznych i innych pojazdów tego typu. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie do prowadzenia swojego pojazdu potrzebujesz dwóch dłoni i maksymalnej koncentracji uwagi.

w dodatku ten gadżet ozdobi Twój jednoślad, ponieważ wygląda bardzo stylowo. Produkowany z wysokiej klasy stopów aluminium nie traci połysku ani walorów estetycznych nawet po 10- latach używania.

wspaniała widoczność

Uchwyt mocowany na kierownicy nie ogranicza widoczności kierowcy. Możesz umieścić go w polu widzenia, a następnie ustawić, dzięki systemowi pozwalającymi na 360-stopniową regulację kąta nachylenia. Dla jeszcze lepszej orientacji w terenie w pakiecie znajduje się uchwyt pod lusterko wsteczne.

Montaż i obsługa

Instalacja uchwytu jest szybka, prosta i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Otwórz zatrzask, załóż go na ramie, a następnie dokręć śrubę i gotowe. Telefon, który umieścisz w uchwycie będzie w nim całkowicie bezpieczny. To dlatego, że gadżet ma z boku pokrętło regulacji o średnicy 20mm, a więc po umieszczeniu smartfona ściśniesz uchwyt na tyle, żeby zapewniał mu stabilizację. Dzięki gumowym elementom wysokiej jakości miejsce styku ścianek z powierzchnią telefonu jest odpowiednio chronione przed zarysowaniami. Umieszczenie telefonu w uchwycie zajmie Ci zaledwie sekundę!

Stabilizacja i wysokie bezpieczeństwo

Uchwyt jest kompatybilny z większością smartfonów przystępnych na rynku (o szerokości od 67mm do 80mm). To możliwe dzięki opcji wygodnej regulacji ścisku. 9- wymiarowa blokada chroni urządzenie przed upadkiem czy zniszczeniem w wyniku wstrząsów. Cztery mocne mocowania z trzymają telefon nieruchomo, zapewniając mu jeszcze lepszą stabilizację choćby na nierównej drodze i to bez konieczności blokowania ekranu.