Baseus knight metalowy uchwyt do telefonu na rower motor motocykl na kierownicę srebrny (crjbz-0s) - srebrny (6953156210615) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Baseus

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Uchwyty do telefonów
Rodzaj rowerowy, motocyklowy

Opis

Baseus Knight to wyjątkowo solidny uchwyt rowerowy i motocyklowy wytworzony z wytrzymałego aluminium. Jest istotnie trwały i bez trudu można go zespoić do dowolnego urządzenia przenośnego o szerokości od 67mm do 80mm. Uchwyt można zamontować na kierownicach, których średnica rurki zawiera się w zakresie od 28mm do 34mm.

Telefon jest świetnie widoczny, a przy tym w pełni bezpieczny w potężnych objęciach gadżetu. Nawet jeśli pokonywana przez nas trasa jest kręta i pełna wybojów. Ponadto ramiona uchwytu są od wewnętrznej strony pokryte gumą, która zabezpieczy obudowę telefonu przed porysowaniem.

W zestawie znajdują się dwie nóżki, na których możesz zamontować uchwyt. Dzięki pierwszej przykręcisz uchwyt bezpośrednio na rurkę kierownicy. Przydatna głownie do wykorzystania go na rowerowych kierownicach. Drugą natomiast możesz przykręcić do wstecznego lusterka w swym motocyklu lub skuterze.

Gadżet dla każdego motocyklisty i nie tylko

Ten uchwyt, dzięki opcji regulacji, jest kompatybilny z najróżniejszymi jednośladami. Może być mocowany na kierownicy motorów, skuterów, rowerów elektrycznych i konwencjonalnych oraz innych pojazdów tego typu. Spełni oczekiwania wszędzie tam, gdzie do prowadzenia swojego pojazdu Ci trzeba dwóch dłoni i maksymalnej koncentracji uwagi.

dodatkowo ten gadżet ozdobi Twój jednoślad, ponieważ wygląda nad wyraz stylowo. Produkowany z wysokiej klasy stopów aluminium nie traci połysku ani walorów estetycznych choćby po 10- latach stosowania.

znakomita widoczność

Uchwyt mocowany na kierownicy nie ogranicza widoczności kierowcy. Możesz umieścić go w polu widzenia, a następnie ustawić, dzięki systemowi zezwalającymi na 360-stopniową regulację kąta nachylenia. Dla jeszcze lepszej orientacji w terenie w zestawie znajduje się uchwyt pod lusterko wsteczne.

Montaż i obsługa

Instalacja uchwytu jest szybka, prosta i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi. Otwórz zatrzask, załóż go na ramie, a następnie dokręć śrubę i gotowe. Telefon, który umieścisz w uchwycie będzie w nim w całości bezpieczny. To dlatego, że gadżet ma z boku pokrętło regulacji o średnicy 20mm, a więc po umieszczeniu smartfona ściśniesz uchwyt na tyle, aby zapewniał mu stabilizację. Dzięki gumowym elementom wysokiej jakości miejsce styku ścianek z powierzchnią telefonu jest trafnie bronione przed zarysowaniami. Umieszczenie telefonu w uchwycie zajmie Ci zaledwie sekundę!

Stabilizacja i wysokie bezpieczeństwo

Uchwyt jest kompatybilny z większością smartfonów przystępnych na rynku (o szerokości od 67mm do 80mm). To możliwe dzięki opcji wygodnej regulacji ścisku. 9- wymiarowa blokada chroni urządzenie przed upadkiem czy uszkodzeniem w wyniku wstrząsów. Cztery mocne mocowania z trzymają telefon nieruchomo, gwarantując mu jeszcze lepszą stabilizację choćby na nierównej drodze i to bez konieczności blokowania ekranu.