sw podstawka stojak uchwyt podpórka do ładowania nintendo switch czarny (wxswgs10-01) - czarny marki Baseus promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem sw podstawka stojak uchwyt podpórka do ładowania nintendo switch czarny (wxswgs10-01) - czarny marki Baseus oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Baseus SW podstawka stojak uchwyt podpórka do ładowania Nintendo Switch czarny (WXSWGS10-01)
34.90
HURTEL
Baseus SW Adjustable Charging Stand | Stacja ładująca podstawka uchwyt 18W do Nintendo Switch
39.90
Baseus

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Uchwyty do telefonów

Opis

Baseus SW podstawka stojak uchwyt podpórka do ładowania Nintendo Switch

To wygodna regulowana podstawka ładująca dla konsoli Nintendo Switch, która wznosi rozrywkę na nowy poziom. Teraz gra w trybie tabletop jest łatwiejsza i przyjemniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Ten podręczny gadżet jest wyposażony w port do zasilacza sieciowego z boku, a zarazem pełni funkcję dostosowywanej podstawki ładującej. Oznacza to, że Twoja gra już nigdy nie zostanie przerwana poprzez wyczerpaną baterię!

Specyfikacja

  • producent: Baseus
  • Materiał: PC
  • rozmiar: 69,8x45x31,5mm
  • Waga: 35 gramów
  • Kompatybilny z: Nintendo Switch i innymi urządzeniami z portem USB rodzaj C

Ochrona sprzętu

Podstawka wpływa nie tylko na komfort w trakcie gry, lecz także zapewnia bezpieczeństwo. Zrównoważone urządzenia Switch oraz Switch Lite nie spadają podczas gry, a ładowanie odbywa się w sposób ciągły. Sam gadżet jest konkretnie produkowany i antypoślizgowy.

Lepsza widoczność

Ustaw gadżet pod odpowiednim kątem. Możesz swobodnie manewrować ustawieniem konstrukcji w skali od 45 do 90 poziomów. Dla jednego gracza lub dwóch, gdy siedzisz albo leżysz – za każdym razem będziesz miał prawidłową widoczność na ekran.

Sam wyświetlacz pozostaje jasny i rewelacyjnie widoczny choćby w ciemności. To zasługa prędkiego ładowania 18W.

Podłącz słuchawki

Stwórz własną bazę do grania gdziekolwiek jesteś! Umieść konsolę na stojaku, a do niej podłącz słuchawki. W tym celu Ci trzeba zestawu słuchawkowego wyekwipowanego w port rodzaju-C.