Guess MagSafe Ring Stand Rhinestone - Magnetyczny uchwyt na palec do telefonu z funkcją standu (Czarny) (3666339170356) promocja 2024

Cena83.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ANSWEAR.com

Parametry

Producent:Guess
Kategoria:Uchwyty do telefonów

Opis

Uchwyt, pierścień Guess MagSafe Ring Stand dla maszyn z MagSafe fason i ergonomiczność Guess MagSafe Ring Stand to rewolucyjne akcesorium dla telefonów, które odmienia sposób, w jaki czerpiesz radość z korzystania z Twojego smartfona.

Ten oryginalny uchwyt w formie gustownego pierścienia to połączenie bezawaryjnej funkcjonalności i wyrafinowanego designu, które znacząco rozszerzają wygodę użytkowania i dodają urok Twojemu urządzeniu. Nie tylko dodaje blasku Twojemu telefonowi, lecz także pełni funkcję poręcznego stojaka.

dzisiaj możesz wygodnie oglądać filmy, przeglądać strony internetowe i korzystać z telefonu, bez konieczności trzymania go w ręce. Kolor producenta: Black (czarny) Luksus, komfort i wygoda Guess Ring MagSafe to niezwykłe akcesorium, które powstało z wykorzystaniem materiałów o najwyższym standardzie jakości.

Wyjątkowość tego uchwytu polega na jego subtelnych zdobieniach kryształkami, które nadają Twojemu smartfonowi unikatowego luksusu i niezwykłej elegancji, eksponując jego prestiżowy charakter. Oprócz stylu, gwarantuje także komfort i wygodę używania Twojego smartfona.

Dzięki niemu codzienne korzystanie z telefonu staje się jeszcze bardziej przyjemne. Technika MagSafe Dzięki progresywnej technice MagSafe, artykuł można łatwo i bezpiecznie zamontować na swoim smartfonie.

To pewność, iż Twój telefon będzie trzymał się jednostajnie i bezpiecznie, eliminując obawy o przypadkowe wyślizgnięcie się urządzenia.