Tracer uchwyt samochodowy u33 trauch46871 promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Uchwyty do telefonów
Rodzaj samochodowy

Opis

Teleskopowy uchwyt na telefon Tracer

Uchwyt samochodowy Tracer to niezbędne akcesorium każdego kierowcy. Szybkie i konkretne mocowanie do szyby albo kokpitu gwarantuje stabilność telefonu podczas jazdy, co jest niezwykle ważne, gdy smartfon pełni funkcję nawigacji. Uchwyt Tracer pozwala bezpiecznie korzystać z telefonu w trakcie jazdy. Urządzenie zapewnia maksymalną ochronę telefonu i zapewnia komfort kierowcy podczas podróży.

-dedykowany do smartfonów o przekątnej do 7?
-Mocowanie przyssawką do szyby lub kokpitu.
-Wysuwane ramię 170 mm.
-Obrotowy 270 stopni.
-Wytrzymały materiał.
-jednostajny chwyt.

genialne dopasowanie
Uchwyt samochodowy Tracer został tworzony z tworzyw wysokiej jakości, dzięki temu masz pewność, iż posłuży Ci przez mnóstwo lat. Przeznaczony do smartfonów o przekątnej ekranu 7? i mniejszych, co oznacza, iż będzie pasował do większości modnych modeli przystępnych na rynku. Jego ogromną zaletą jest teleskopowe ramię, wysuwane aż do 17 cm i obrotowy uchwyt na telefon, co pozwala trafnie ustawić telefon w wygodnej pozycji. Dzięki solidnemu i stabilnemu chwytowi masz gwarancję, że telefon nie zsunie się i nie spadnie, ulegając uszkodzeniu.

prosty montaż
Uchwyt samochodowy Tracer asygnowany jest do przymocowania do przedniej szyby lub kokpitu. Solidna przyssawka z silikonem łatwy i szybki montaż, zdejmowanie uchwytu, a także regulację jego położenia.

Bezpieczne korzystanie i przewożenie telefonu
Smartfon w samochodzie oprócz standardowego realizowania i odbierania połączeń głównie spełnia dodatkowo rolę nawigacji GPS albo narzędzia do odtwarzania muzyki. Pozostawienie go we wnęce pomiędzy przednimi siedzeniami, czy na półce deski rozdzielczej nie jest bezpieczne. Czasem wystarczy gwałtowne przyspieszenie albo mocniejsze hamowanie, aby telefon spadł na podłogę, zapobiegając komfortowe korzystanie, a niejednokrotnie też ulegając uszkodzeniu. Warto zatem zainwestować w jednostajny uchwyt samochodowy, który zapewni bezpieczeństwo wykorzystywania oraz zagwarantuje wygodny dostęp do zamontowanego urządzenia.