Ferrari Uchwyt na telefon 2023 collection magsafe 15w czarny promocja 2024

Cena198.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:FERRARI
Kategoria:Uchwyty do telefonów

Opis

Samochodowy uchwyt indukcyjny 15W Ferrari 2023 Collection MagSafe

Ferrari 2023 Collection MagSafe stanowi rewelacyjny wybór dla każdego gadżeciarza, który uwielbia nowinki techniczne - ta samochodowa bezprzewodowa ładowarka zrewolucjonizuje szybkie zasilenie energii w Twoim telefonie podczas podróży samochodem.

Poczuj moc MagSafe
wykorzystanie przy produkcji najnowocześniejszej technice sprawiło, że jest to produkt kompatybilny z technologią MagSafe- z pewnością docenią to użytkownicy najnowszych modeli telefonów iPhone. Dzięki wspaniale dobranym magnesom urządzenie mocno przylega do telefonu. Ładowarka Ferrari zagwarantuje solidne trzymanie dzięki zastosowaniu magnesów o silnej mocy, które znakomicie przylegają do zastosowanego w telefon magnetycznego pierścienia i gwarantują mu pewny przyczep. Nie musisz się martwić, że telefon się przesunie czy spadnie w trakcie podróży - on będzie bezpiecznie na miejscu.

Ci potrzeba błyskawicznie naładować telefon?
Do zestawu załączono przewód USB-C, który można podłączyć do ładowarki samochodowej QC 3.0. Dzięki temu w tym samym czasie można ładować telefon bezprzewodowo, co jest nie tylko komfortowe, lecz także likwiduje kłopot z plątaniną kabli. Moc ładowania 15W zapewnia prędkie i skuteczne ładowanie.

Poczuj sportowy charakter Ferrari!
nieszablonowa ładowarka indukcyjna zniewala bezkompromisowym stylem i eleganckim wyglądem. Urządzenie jest produkowane z największą skrupulatnością, dopracowano każdy szczegół dzięki czemu ładowarka zwraca uwagę i stanowi ciekawy dodatek do wyposażenia Twojego samochodu. Urządzenie przyozdabia charakterystyczne logo żółtej tarczy z wierzgającym czarnym koniem, które nadaje mu wytwornego wyglądu i równocześnie wspomina o sportowym dziedzictwie tej producenta. Logotyp jest jednocześnie potwierdzeniem autentyczności i najwyższej jakości towaru.