UCHWYT SAMOCHODOWY I-BOX H4 ALLIGATOR BLACK/RED ICH4R - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen promocja 2024

jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:IBOX
Kategoria:Uchwyty do telefonów
Rodzaj samochodowy

Opis

 UNIWERSALNY UCHWYT SAMOCHODOWY NA DESKĘ ROZDZIELCZĄ Na całą deskę rozdzielczą – potężna powłoka klejąca zapewnia zrównoważony montaż na desce rozdzielczej. Na płaskiej i (z uwagi na giętkość gadżetu) jej lekko zakrzywionej części.

Trwały i wytrzymały – stworzona z wysokiej jakości, elastycznego TPU ze wsparciem delikatnego dla pokrywy i wyjątkowo niepodatnego na wstrząsy silikonu. Komfortowa obsługa jedną ręką – Telefon można zamontować w uchwycie, a później bezproblemowo obsługiwać przy pomocy jednej dłoni.

Bezpieczeństwo jazdy w głównej mierze. 2 kąty widzenia do wyboru Uchwyt posiada 2 progi, które pozwalają wybrać odpowiedni dla siebie kąt widzenia Dla każdego telefonu Akcesorium jest kompatybilne ze wszystkimi smartfonami o ekranach do 6 cali (8,5 cm szerokości).

równocześnie w etui, jak i bez. SPOSÓB montażu Na początek należy wyczyścić i odtłuścić deskę rozdzielczą ściereczą z alkoholem. Następnie przyklejamy uchwyt za pomocą taśmy. Zestaw posiada: uchwyt taśma do konstrukcji ściereczka z alkoholem oryginalne pudełko...