Art uchwyty zaciskowe do głośników białe 25kg 2szt. g-04 promocja 2019

Cena115.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:ART
Kategoria:Uchwyty i ramiona do TV
Max waga TV 25 kg

Opis

regulowanE UCHWYTY DO KOLUMN GŁOŚNIKOWYCH - komplet 2szt. Kolor BIAŁY

Uchwyty te przeznaczone są do wszystkich kolumn i głośników o szerokość od 137mm do 280mm oraz wadze do 25kg.

Kolumny w uchwytach zamontować można w sposób bezinwazyjny - przez dostosowywany system zaciskowy, na dodatek śrubami poprzez specjalne otwory w konstrukcji uchwytu.

Uchwyty regulowane są w pionie i poziomie i posiadają system przeprowadzania przewodów.

W zestawie znajdują się w dodatku wszystkie potrzebne do montażu solidne śruby i kołki montażowe.
przekazanA cena DOTYCZY KOMPLETU - 2 SZTUKI

Płynna regulacja ramion montażowych pozwala na dopasowanie uchwytu do rozmaitych wielkości kolumn i głośników - zmieniając sprzęt nie musisz zmieniać uchwytu.


konkretna obrotowa głowica zezwala na skierowanie głośników w dowolnym kierunku. Blokowana jest ona od spodu konkretną, a zarazem estetyczną nakrętką, żeby całość trzymała się nieelastycznie na swoim miejscu.


Regulacja kąta nachylenia możliwa jest w zakresie od +7 do -7stopni. Zezwala na to skrupulatne przypasowanie uchwytu do naszych potrzeb, oraz wysokości na jakiej chcemy zamontować nasze kolumny.


W konstrukcji uchwytu zastosowano otwory umożliwiające przeprowadzenie przewodów do głośników - jednocześnie kiedy przewody poprowadzone są we wnętrzu ściany jak i na zewnątrz.


mocna płyta ścienna, która osłonięta jest elegancką maskownicą, rozkłada masę kolumny na dużą powierzchnię - dzięki temu Twój sprzęt wisi bezpiecznie.


Kolumny możemy zamontować w sposób bezinwazyjny - poprzez dostosowywany system zaciskowy wyekwipowany dodatkowo w miękką otulinę chroniącą głośniki przed zarysowaniem, poprzez wkręcenie w obudowę głośnika śrub, przez specjalnie przygotowane otwory w podstawie i na bokach uchwytu.


Ścienny uchwyt na kolumny to wspaniałe uzupełnienie Twojego domowego systemu audio - dzięki niemu Twój sprzęt jeszcze lepiej wkomponuje się w przestrzeń Twojego salonu.

rozmiary