ART Uchwyty zaciskowe do głośników czarne 25kg 2szt. G-04, RAMART G-04B czarne promocja 2019

Cena139.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:ART
Kategoria:Uchwyty i ramiona do TV
Max waga TV 25 kg

Opis

regulowanE UCHWYTY DO KOLUMN GŁOŚNIKOWYCH - zestaw 2szt. Kolor CZARNY

Uchwyty te dedykowane są do wszystkich kolumn i głośników o szerokość od 137mm do 280mm, a także wadze do 25kg.

Kolumny w uchwytach zamontować można w sposób bezinwazyjny - poprzez dostosowywany system zaciskowy, ponadto śrubami poprzez specjalne otwory w konstrukcji uchwytu.

Uchwyty regulowane są w pionie i poziomie i posiadają system przeprowadzania przewodów.

W zestawie znajdują się także wszystkie potrzebne do montażu solidne śruby i kołki montażowe.
przekazanA wartość DOTYCZY KOMPLETU - 2 SZTUKI

Płynna regulacja ramion montażowych pozwala na dostosowanie uchwytu do różnorodnych wielkości kolumn i głośników - zmieniając sprzęt nie musisz zmieniać uchwytu.


mocna obrotowa głowica umożliwia skierowanie głośników w dowolnym kierunku. Blokowana jest ona od spodu solidną, a zarazem estetyczną nakrętką, żeby całość trzymała się sztywno na swym miejscu.


Regulacja kąta nachylenia realna jest w zakresie od +7 do -7stopni. Pozwala na to skrupulatne dobranie uchwytu do naszych potrzeb, i wysokości na jakiej chcemy zamontować nasze kolumny.


W konstrukcji uchwytu wykorzystano otwory umożliwiające przeprowadzenie przewodów do głośników - jednocześnie kiedy przewody poprowadzone są w środku ściany jak i na zewnątrz.


solidna płyta ścienna, która osłonięta jest elegancką maskownicą, rozkłada masę kolumny na dużą powierzchnię - dzięki czemu Twój sprzęt wisi bezpiecznie.


Kolumny możemy zamontować w sposób bezinwazyjny - poprzez dostosowywany system zaciskowy wyekwipowany dodatkowo w miękką otulinę broniącą głośniki przed zarysowaniem, przez wkręcenie w obudowę głośnika śrub, poprzez specjalnie przygotowane otwory w podstawie i na bokach uchwytu.


Ścienny uchwyt na kolumny to znakomite uzupełnienie Twojego domowego systemu audio - dzięki niemu Twój sprzęt jeszcze lepiej wkomponuje się w przestrzeń Twojego salonu.

rozmiary