Magnetyczna układanka Magnetibook Janod - Księżniczki J02725 (3700217327255) promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Feel The Baby

Parametry

Producent:Janod
Kategoria:Układanki

Opis

Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki JANOD to nadzwyczajna zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może dowolnie zespalać we wzory.

Układanka ta będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje sporo możliwości stylizacji. Jest pięknie wytworzona, co ponadto rozbudza zmysł artystyczny, a dodatkowo ćwiczy logiczne myślenie, a także efektywność manualną u dziecka.

Magnetibook Księżniczki mieści 55 barwnych magnesów, z których można kreować księżniczki i książęta w baśniowych sceneriach i sytuacjach i 7 kart z pomysłami na scenki, które można stworzyć przy ich użyciu.

To wyśmienita rozrywka dla śladowych zwolenników bajek oraz wszelkich twórczych dzieci. Opakowanie wykonane jest ze niesprężystego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest równocześnie wewnętrzną stroną okładki.

Dwie przegródki w środku pomagają utrzymać porządek w magnesach i kartach. Całość prezentuje się nad wyraz estetycznie i świetnie nadaje się na upominek. Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące postępowość z francuskim designem i najwyższą jakością.

unikalne produkty Janod produkowane są z drewna i innych mocnych, trwałych materiałów, a z reguły – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY kategoria: zabawki magnetyczne seria: magnetibook indeks: J02725 producent: Janod wiek: 3-8 liczba komponentów: 62 materiał: magnes/ twardy karton design: Francja waga artykułu: 0,72 kg rozmiary opakowania: 19 x 4 x 26 cm bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH Gwarancja 12 miesięcy.