Janod Magnetyczna układanka magnetibook - pojazdy j02715 promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Feel The Baby

Parametry

Producent:Janod
Kategoria:Układanki

Opis

Magnetyczna układanka dla dzieci "Pojazdy" Zależy ci na rozwoju kreatywności i spostrzegawczości swojego dziecka? Magnetyczna układanka marki Janod jest tym, czego szukasz! Przenieś się wraz ze swoim maluchem w świat pojazdów dzięki tej układance magnetycznej dla dzieci.

Francuski firma od lat znany jest na całym świecie z zabawek oraz gier dla całej rodziny. Magnetibook marki Janod to układanka magnetyczna z pojazdami, które zapewnią Wam długie godziny doskonałej rozrywki.

Co zawiera komplet? W pudełku z magnetyczną układanką dla dziewczynki i chłopca można znaleźć aż 50 kolorowych magnesów z ilustracjami rozmaitych środków transportu, takimi jak autobusy czy samochody. Dodatkowo w skład zestawu magnetycznej układanki od Janod wchodzi także 18 kart z przykładowymi ilustracjami, osiągalnymi do stworzenia za pomocą magnesów.

To daje naprawdę nieograniczone możliwości rozrywki, rozwijającej kreatywność, a także zdolności manualne. Całość zapakowana się w pudełko z mocnego, sztywnego kartonu, ładnie pokazującego się na półce.

Układanka magnetyczna od Janod to doskonały pomysł na podarunek, niezależnie od okazji. Moc zabawy od marki Janod Francuski firma swoją działalność rozpoczął w 1970 roku. Od tego czasu nieprzerwanie dostarcza kolejnym pokoleniom genialnej zabawy.

Jakość, oryginalność i nowoczesność - te przymioty najlepiej określają producenta Janod. Magnetyczna układanka z Pojazdami jest tego najkorzystniejszym dowodem. Ta marka tworzy produkty z drewna, a także innych konkretnych materiałów.

Ale w głównej mierze - z dziecięcych marzeń! Szczegółowe informacje: ilość składników: 68 materiał: magnes/ twardy karton design: Francja waga układanki: 0,68 kg wymiary opakowania: 19 x 4 x 26 cm bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH