Magnetyczna układanka Magnetibook Janod - Zwierzęta J02723, J02723 promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Feel The Baby

Parametry

Producent:Janod
Kategoria:Układanki

Opis

Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej producenta JANOD to idealna zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może dowolnie integrować we wzory. Układanka ta będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje sporo możliwości kreacji. Jest spektakularnie wytworzona, co na dodatek rozbudza zmysł artystyczny, a dodatkowo ćwiczy logiczne myślenie i sprawność manualną u dziecka.

Magnetibook Zwierzęta posiada 30 kolorowych magnesów z elementami ciała zwierząt, a także 10 kart ze zwierzętami, które można stworzyć przy ich użyciu. To perfekcyjna rozrywka dla niedużych zwolenników fauny, a także wszystkich twórczych dzieci.

Opakowanie produkowane jest ze niesprężystego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki. Dwie przegródki wewnątrz pomagają utrzymać porządek w magnesach i kartach. Całość przedstawia się szczególnie estetycznie i nieprzeciętnie nadaje się na podarek.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące postępowość z francuskim designem i najwyższą jakością. Oryginalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych mocnych, trwałych tworzyw, a z reguły – z dziecięcych marzeń!

Janod – JUST PLAY

kategoria: zabawki magnetyczne
linia: magnetibook
indeks: J02723
producent: Janod
wiek: 3-8
liczba składników: 40
materiał: magnes/ twardy karton
design: Francja
waga artykułu: 0,7 kg
wymiary opakowania: 19 x 4 x 26 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH