Besco 160 x 68 (Gloria 160) promocja 2019

Cena2730.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Besco
Kategoria:Wanny
Kod producenta Gloria 160
Wymiary 160 x 68 cm
Typ wolnostojące

OpisWanna Gloria 160

Materiał: Mineral DuraBe

rozmiary: 160 x 68 cm

objętość: 170 l

Kolor: biały

Odpływ klik-klak w kolorze chrom: w cenie wanny

(syfon bez przelewu). Syfon z przelewem widoczny na zdjęciach należy dokupić

Wanna przystępna w pełnym odcieniu lub opcji dwukolorowej we wszelkich barwach palety RAL (kolor na zamówienie)
kolor czarny lub czerwony nr 3000 +10% do ceny wanny
pozostałe odcienie +50% do ceny wanny

Materiał Mineral DuraBe

Produkty tworzone w technologii Mineral DuraBe są wykończone bardzo odporną powłoką Gelcoat. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania wanny i brodziki charakteryzują nad wyraz dobre cechy użytkowe
i estetyczne. Produkty produkowane z odlewu mineralnego, który jest mieszanką naturalnych kamieni, jak marmur czy granit, oraz żywicy, cechuje perfekcyjnie gładka, nieporowata powierzchnia o nad wyraz wysokiej trwałości i odporności na przebarwienia. Antybakteryjne atrybuty warstwy Gelcoat ułatwiają utrzymanie produktu w czystości i uniemożliwiają rozwojowi groźnych dla zdrowia bakterii, co często stanowi obfity problem w łazience.

Wanny wolnostojące

przez lata synonim luksusu przystępnego jedynie dla nielicznych, wybranych posiadaczy przestronnych salonów kąpielowych, o stosownie znacznych zasobach finansowych – dziś w zasadzie konieczny składnik każdej stylowej i modnej łazienki! zdecydowanie, jedną z największych zalet wanien wolnostojących, obok walorów czysto estetycznych, są niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z jednej strony, ze względu na różnorodność dostępnych modeli, kształtów, rozmiarów i opcji wykończeń, taka wanna będzie rewelacyjnym elementem równocześnie wnętrz klasycznych, stylizowanych na salony kąpielowe retro, jak i tych bezkompromisowych, ultranowoczesnych łazienek, wyjętych wprost z najszczególniej prestiżowych pism wnętrzarskich. W dodatku opcja dowolnego wręcz ustawienia wanny we wnętrzu sprawia, że będzie ona centralnym elementem tego pomieszczenia, bez względu na to, czy zostanie postawiona przy ścianie czy centralnie, na środku.