Besco 150 x 68 (GLORIA150) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Besco 150 x 68 (GLORIA150) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2670.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-43%
Besco wanna wolnostojąca Gloria 150x68 cm GLORIA150 biała + syfon klik-klak
2670.00
inVerno Centrum Łazienek
Besco wanna wolnostojąca Gloria Glam Srebrna 150x68 cm GLORIA150 biało-srebrna + syfon klik-klak
4670.00
inVerno Centrum Łazienek
Besco wanna wolnostojąca Gloria Glam Grafitowa 150x68 cm GLORIA150 biało-grafitowa + syfon klik-klak
4670.00
inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Besco
Kategoria:Wanny
Kod producenta GLORIA150
Wymiary 150 x 68 cm
Typ wolnostojące

OpisWanna Gloria 150

Materiał: Mineral DuraBe

rozmiary: 150 x 68 cm

pojemność: 160 l

Kolor: biały

Odpływ klik-klak w kolorze chrom: w cenie wanny

(syfon bez przelewu). Syfon z przelewem widoczny na zdjęciach należy dokupić

Wanna dostępna w pełnym odcieniu albo opcji dwukolorowej we wszelkich kolorch palety RAL (kolor na zamówienie)
kolor czarny albo czerwony nr 3000 +10% do ceny wanny
pozostałe odcienie +50% do ceny wanny

Materiał Mineral DuraBe

Produkty tworzone w technice Mineral DuraBe są wykończone szczególnie oporną powłoką Gelcoat. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania wanny i brodziki znamionują nad wyraz prawidłowe cechy użytkowe
i estetyczne. Produkty wyprodukowane z odlewu mineralnego, który jest mieszanką naturalnych kamieni, jak marmur czy granit,, a także żywicy, cechuje znakomicie gładka, nieporowata powierzchnia o bardzo wysokiej trwałości i odporności na przebarwienia. Antybakteryjne parametry warstwy Gelcoat ułatwiają utrzymanie towaru w czystości i uniemożliwiają rozwojowi groźnych dla zdrowia bakterii, co często stanowi obszerny problem w łazience.

Wanny wolnostojące

przez lata synonim luksusu dostępnego jedynie dla nielicznych, wybranych posiadaczy przestronnych salonów kąpielowych, o trafnie wielkich zasobach finansowych – dziś w zasadzie konieczny element każdej stylowej i modnej łazienki! ewidentnie, jedną z największych zalet wanien wolnostojących, obok walorów czysto estetycznych, są niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z jednej strony, ze względu na bogactwo przystępnych modeli, kształtów, rozmiarów i opcji wykończeń, taka wanna będzie genialnym elementem równocześnie wnętrz konwencjonalnych, stylizowanych na salony kąpielowe retro, jak i tych minimalistycznych, ultranowoczesnych łazienek, wyjętych wprost z najistotniej prestiżowych pism wnętrzarskich. W dodatku opcja dowolnego wręcz ustawienia wanny we wnętrzu sprawia, iż będzie ona centralnym elementem tego pomieszczenia, bez względu na to, czy zostanie postawiona przy ścianie czy centralnie, na środku.