Besco 160 x 75 (Vista 160) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Besco 160 x 75 (Vista 160) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3309.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wanna przyścienna prostokątna Vista Besco 160 cm
3309.00
365dom.pl
Wanna wolnostojąca przyścienna Vista Besco 160
3310.00
dom-lazienka.pl
Besco wanna wolnostojąca przyścienna Vista 160 x 75 cm biała + syfon z przelewem klik-klak
3310.00
inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Besco
Kategoria:Wanny
Kod producenta Vista 160
Wymiary 160 x 75 cm
Kształt prostokątne
Typ wolnostojące

OpisWanna Vista

Materiał: Kompozyt sanitarny

rozmiary: 160 x 75 cm

objętość: 185 l

Kolor: biały

Wanna dostępna w pełnym kolorze we wszelkich kolorch palety RAL
kolor czarny +20% do ceny wanny
pozostałe kolory +100% do ceny wanny

Materiał: Kompozyt sanitarny

Produkty produkowane z kompozytu sanitarnego są dopracowane nad wyraz niepodatną powłoką Gelcoat. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości kompozytów sanitarnych, wanny wolnostojące Besco cechują wyjątkowo dobre atrybuty użytkowe i estetyczne. Produkty wytwarzane z odpowiednio przypasowanych kompozytów sanitarnych, znamionuje wyśmienicie gładka powierzchnia o bardzo wysokiej trwałości i wytrzymałości na przebarwienia. Antybakteryjne cechy warstwy Gelcoat upraszczają utrzymanie produktu w czystości i zapobiegają rozwojowi groźnych dla zdrowia bakterii, co nieraz stanowi duży problem w łazience.

Wanny wolnostojące

przez lata synonim luksusu dostępnego wyłącznie dla nielicznych, wybranych posiadaczy przestronnych salonów kąpielowych, o odpowiednio obfitych zasobach finansowych – dziś w zasadzie potrzebny komponent każdej stylowej i lubianej łazienki! zdecydowanie, jedną z największych zalet wanien wolnostojących, obok walorów czysto estetycznych, są niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z jednej strony, ze względu na obfitość dostępnych modeli, kształtów, rozmiarów i opcji wykończeń, taka wanna będzie doskonałym elementem zarówno wnętrz konwencjonalnych, stylizowanych na salony kąpielowe retro, jak i tych minimalistycznych, ultranowoczesnych łazienek, wyjętych wprost z najistotniej prestiżowych pism wnętrzarskich. Na dodatek opcja dowolnego wręcz ustawienia wanny w środku powoduje, że będzie ona centralnym elementem tego wnętrza, bez względu na to, czy zostanie postawiona przy ścianie czy centralnie, na środku.