Cersanit 160 x 100 (S301-123) promocja 2020

Cena700.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Łazienka Jutra

Parametry

Producent:Cersanit
Kategoria:Wanny
Materiał akryl
Kod producenta S301-123
Wymiary 160 x 100 cm
Kształt narożne
Strona prawa
Typ asymetryczne

Opis

firma Cersanit to najlepiej znaną marką wyposażenia łazienek w Polsce. Jako jedyna na polskim rynku, proponuje kompleksowe, gotowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i korzystny styl.Wanny Cersanit wytworzone są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego firmy Lucite.

W odróżnieniu od wanien stalowych czy akrylowych innych producentów, wanny Cersanit to perfekcyjne połączenie wygody i funkcjonalności. Ich najważniejsze zalety to twardość i trwałość powierzchni akrylowej co przekłada się na wytrzymałość na zarysowania i przypadkowe uszkodzenia.

Wszystkie wanny z oferty Cersanit, posiadają podwójnie umocnione dno – w tym celu użyto płytę wzmacniającą dno konstrukcji, a powłokę akrylową zabezpieczono dodatkowo powłoką specjalnej żywicy.Dzięki gładziutkiej i ciepłej w dotyku strukturze akrylu, kąpiel jest wygodna, a czyszczenie prędkie i proste.

Wanny Cersanit charakteryzują się ponadto niską przewodnością ciepła, zapewniając poprzez dłuższy czas stałą temperaturę wody.Segment DESIGN to produkty najwyższej jakości, jednocześnie w zakresie tworzyw jak i wykończenia, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami we wzornictwie.Charakterystyka wymiar 160x100 cmStrona: prawaGłębokość: 42 cmUmiejscowienie odpływu: niedługi bok100% akryl najwyższej jakości.Kolor wanny: Cersanit whiteNie wywołuje alergii-sugerowany poprzez PTAMiejsce do siedzenia: z jednej stronyNogi: dostosowywane w zestawieMożliwość dokupienia obudowyGwarancja 10 latDostępne dopełniające wyposażenieObudowaOtwory na wannie pod baterię stojącą?!Określ typ baterii, wyślij nam rozmieszczenie otworów, a wykonamy je dla Ciebie GRATIS!Do wanny przystępna obudowa wraz z klipsami mocującymi-->> WEJDŹ NA NASZĄ OFERTĘ OBUDÓW...