Ravak Newday 150 x 150 (C661000000) promocja 2019

Cena1524.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Ravak
Kategoria:Wanny
Materiał akryl
Kod producenta C661000000
Wymiary 150 x 150 cm
Kształt narożne
Strona lewa
Typ symetryczne

Opis

Wanna NewDay narożna, akrylowa rozmiary: 150 x 150 cm objętość: 295 l Waga wanny: 34 kg Czas i miejsce tylko dla Ciebie Jest to propozycja dla osób, które chcą ergonomiczne zaaranżować całą dostępną w łazience przestrzeń.

Wanny narożne zostały zaprojektowane z myślą o relaksacyjnych, długich kąpielach. Szczególną uwagę przykuwa ich wielka krawędź, która pozwala na wygodne rozłożenie ramion. W dodatku, z myślą o romantycznych kąpielach we dwoje, zaprojektowaliśmy je tak, żeby odpływ znalazł się na środku misy i nie przeszkadzał żadnemu z użytkowników.

Zaproś kogoś bliskiego, zatrzymaj czas i ciesz się chwilami, które należą tylko do was. Do wanny zalecamy ergonomiczne dodatki - wannowy komplet odpływowy i panel przedni. Wanna dysponuje komfortowym siedziskiem nad poziomem wody, które można zastosować także jako miejsce do odkładania np.

kosmetyków. Wanna ze wzmocnieniem laminatem (LA). Uwaga! Wanna sprzedawana jest bez obudowy (panela). Aby zamontować panel w wannie należy zamówić PANELKIT- konieczny pakiet montażowy. Obudowa przystępna w produktach powiązanych znajdujących się poniżej.

Polecamy obudowy Schedpol do obłożenia mozaiką albo płytkami Zarejestruj wannę i uzyskaj DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ: