Ravak Inspiration 196 x 113 (C751000000) promocja 2019

Cena2352.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Ravak
Kategoria:Wanny
Materiał akryl
Kod producenta C751000000
Wymiary 196 x 113 cm
Kształt narożne
Strona lewa
Typ asymetryczne

Opis

Wanna LOVE STORY II narożna, akrylowa, lewa wymiary: 196 x 139 cm objętość: 360 l Waga wanny: 40 kg Czas i miejsce tylko dla Ciebie Jest to propozycja dla osób, które chcą poręczne zaaranżować całą dostępną w łazience przestrzeń.

Wanny narożne zostały zaprojektowane z myślą o relaksacyjnych, długich kąpielach. Szczególną uwagę przykuwa ich wielka krawędź, która zezwala na wygodne rozłożenie ramion. Na dodatek, z myślą o romantycznych kąpielach we dwoje, zaprojektowaliśmy je tak, by odpływ znalazł się na środku misy i nie przeszkadzał żadnemu z użytkowników.

Zaproś kogoś bliskiego, zatrzymaj czas i ciesz się chwilami, które należą tylko do was. Zdjęcie prezentuje wersję prawą wanny Wanna ze wzmocnieniem laminatem (LA). Do wanny LoveStory II może dodatkowo dokupić dostosowany kształtem panel przedni, wannową albo podtynkową baterię, meble łazienkowe i inne produkty RAVAK.

Uwaga! Wanna sprzedawana jest bez obudowy (panela). Aby zamontować panel w wannie należy zamówić PANELKIT- konieczny komplet montażowy. Pokrywa przystępna w produktach powiązanych znajdujących się poniżej.

Polecamy obudowy Schedpol do obłożenia mozaiką lub płytkami Zarejestruj wannę i uzyskaj DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ: