Ravak Avocado 160 x 75 (CQ01000000) promocja 2019

Cena1270.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Ravak
Kategoria:Wanny
Materiał akryl
Kod producenta CQ01000000
Wymiary 160 x 75 cm
Kształt narożne
Strona lewa
Typ asymetryczne

Opis

Wanna AVOCADO asymetryczna, akrylowa, lewa rozmiary: 160 x 75 cm pojemność: 175 l Waga wanny: 22 kg Kąpiel w wannie i prysznic w jednym doskonałym rozwiązaniem wykończeniowym dla łazienek o unikalnym kształcie i ograniczonych wymiarach są wanny asymetryczne, w których na dodatek można zabrać wygodny i bezpieczny prysznic w pozycji stojącej, bez zachlapania łazienki.

Dzięki jej zastosowaniu uzyskasz adekwatnie więcej miejsca na kąpiel w porównaniu z powierzchnią, którą zająłby Ci model utrzymany kształtem i wymiarami w konwencjonalnej konwencji. Do wanny Avocado można dokupić panel przedni i wannowy zestaw odpływowy.

Nie ma możliwości instalacji parawanu nawannowego. Wanna ze wzmocnieniem laminatem (LA). Harmonijny aranżacja łazienki uzyskasz łącząc wannę Avocado z pozostałymi elementami konceptu Avocado ( umywalką Avocado lub Avocado Comfort), meblami łazienkowymi i innymi produktami RAVAK.

Uwaga! Wanna sprzedawana jest bez obudowy (panela). Żeby zamontować panel w wannie należy zamówić PANELKIT- potrzebny zestaw montażowy. Można go znaleźć w produktach powiązanych znajdujących się poniżej.

Polecamy obudowy Schedpol do obłożenia mozaiką albo płytkami Zarejestruj wannę i uzyskaj DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ: