- newwave miska/waza do zupy duża pojemność: 4,50 l marki Villeroy & boch promocja 2020

Cena120.69
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Villeroy & Boch
Kategoria:Wazy

Opis

Modern Grace to seria porcelany wzorowana na współczesnych trendach promujących czystą biel i proste kształty. Przygotowana bez zdobień, niewiarygodnie wykwintna, wzorowana na latach 60-tych ubiegłego wieku fascynuje nienaganną stylizacją i tradycyjnym ładnem.

Zastawa Modern Grace z łatwością wpisze się zarówno w konwencjonalny wystrój pomieszczeń, jak i w progresywne wnętrze. Kwadratowy talerz sałatkowy dostosowany jest do mycia w zmywarce i użytkowania w kuchence mikrofalowej;rozmiary: 23 x 23cm; materiał porcelana kostna.

Niemiecka marka Villeroy & Boch – założona w 1748 roku-jest jednym z najmocniej lubianych na świecie producentów najwyższej jakości ceramiki. Manufaktura porcelany i kryształu umiejętnie trafia w gusta klientów- znajdą tu coś dla siebie zarówno zwolennicy gustownej klasyki, jak i oryginalnych nowoczesnych rozwiązań czy miłośnicy dawnego, romantycznego i rustykalnego stylu.

Produkty producenta Villeroy & Boch, dzięki bogatym i najróżniejszym stylistycznie kolekcjom, w oryginalnym stylu udekorują nasz stół, a gości usatysfakcjonują radością degustacji.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta Villeroy&Boch w Polsce.

kupując w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Nie musisz jeszcze martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl