B Swish - bcute Classic Curve, turkusowy promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem B Swish - bcute Classic Curve, turkusowy oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 61.63 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
B Swish bcute Classic Curve - Mini Wibrator (turkusowy)
61.63
Świat-doznań.pl
B Swish - bcute Classic Curve turkusowy - wibrator
62.00
Zmysły.pl
Wibrator Bcute Classic Curve Turkusowy | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
67.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:B Swish (US)
Kategoria:Wibratory

Opis

Bcute Classic Curve od B Swish to tradycyjny, lekko wykrzywiony wibrator, dzięki któremu znalezienie punktu G stanie się niewiarygodnie proste! Ze względu na swoją funkcjonalność jest to sugestia skierowana na ogół do Pań, które dopiero rozpoczynają swoją pasjonującą przygodę z gadżetami erotycznymi. Genialnie spełni oczekiwania jako pierwsza zabawka na Twojej sypialnianej półce. Jedna bateria zagwarantuje trzy godziny zabawy, a pokrętło u spodu umożliwia regulację poziomu wibracji, dzięki temu bez trudu znajdziesz odpowiednie dla siebie tempo.Bcute classic curve stworzony jest ze szczelnych tworzyw i jest całkowicie wodoodporny, możesz go bez obaw myć pod bieżącą wodą przy użyciu prawidłowego mydła antybakteryjnego. Podczas zabawy oferujemy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne, a w szczególności te na bazie silikonu, mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007r i ekspresowo zdobył rozpoznawalność lidera bieżących trendów w branży artykułów erotycznych, zdobywając liczne i stale powiększające się grono zadowolonych klientów w USA i na całym globie, w tym m.in. W Japonii, Francji, Niemczech, Afryce Południowej i oczywiście w Polsce. Ich czarnym koniem są bardzo modne masażery osobiste o nowoczesnym dizajnie i w rozsądnych cenach. Produkty tej firmy pozostały zaprojektowane z troską o harmonię pomiędzy komfortem i funkcjonalnością, tak, by korespondowały z każdym Twoim nastrojem. B Swish są zaangażowani w dostarczenie Ci tylko najwyższej jakości towarów na rynku. Masażery B Swish zbudowane są z wyłącznie tworzyw spełniających wszelkie potrzebne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne krzywdzące dla zdrowia substancje.właściwości technologiczne:


kolor: turkusowy


długość: 10cm


szerokość: 2cm


zasilanie: 1 bateria AA (niezałączone do opakowania)


produkowano z wysokiej jakości silikonu medycznego i plastiku ABS. Bez dodatku ftalanów.Opakowanie gromadzi:  • bcute classic curve

  • etui

  • instrukcję obsługi

EAN: 8555888500354