B swish (us) B swish - bcute classic pearl, fioletowy (8555888500071) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem B swish (us) B swish - bcute classic pearl, fioletowy (8555888500071) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 61.63 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
B Swish bcute Classic Pearl - Mini Wibrator (fioletowy)
61.63
Świat-doznań.pl
B Swish - bcute Classic Pearl fioletowy - wibrator
62.00
Zmysły.pl
Wibrator Bcute Classic Pearl Fioletowy | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
67.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:B Swish (US)
Kategoria:Wibratory

Opis


Bcute Classic Pearl od B Swish to wykwintny masażer intymny o specyficznym dizajnie i możliwościach. Jego niepowtarzalny zarys zaprojektowany jest z myślą o dostosowaniu się do wszystkich Twoich skrytych potrzeb. Jedna bateria gwarantuje trzy godziny zabawy, a pokrętło u spodu umożliwia regulację poziomu wibracji, proponując tryby poziomy prędkości, aby dać Ci satysfakcję w taki sposób, w jaki masz na to ochotę.Bcute classic pearl wytwarzany jest ze szczelnych materiałów i jest w pełni wodoodporny, możesz go bez obaw myć pod bieżącą wodą przy użyciu prawidłowego mydła antybakteryjnego. W trakcie zabawy oferujemy używać tylko lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne, a w szczególności te na bazie silikonu, mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007r i ekspresowo zdobył rozpoznawalność lidera bieżących trendów w branży artykułów erotycznych, zdobywając liczne i stale zwiększające się grono zadowolonych konsumentów w USA i na całym globie, w tym m.in. W Japonii, Francji, Niemczech, Afryce Południowej i oczywiście w Polsce. Ich czarnym koniem są nad wyraz lubiane masażery osobiste o innowacyjnym dizajnie i w rozsądnych cenach. Produkty tej firmy pozostały zaprojektowane z troską o harmonię pomiędzy komfortem i funkcjonalnością, tak, aby korespondowały z każdym Twoim nastrojem. B Swish są zaangażowani w dostarczenie Ci jedynie najwyższej jakości produktów na rynku. Masażery B Swish zbudowane są z jedynie tworzyw spełniających wszelkie niezbędne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne szkodliwe dla zdrowia substancje.cechy techniczne:


kolor: fioletowy


długość: 10cm


szerokość: 2cm


zasilanie: 1 bateria AA (niezałączone do opakowania)


produkowano z wysokiej jakości silikonu medycznego i plastiku ABS. Bez dodatku ftalanów.Opakowanie zawiera:  • bcute classic pearl

  • etui

  • instrukcję obsługi
EAN: 8555888500071