B Swish - bcute Classic, royal purple promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem B Swish - bcute Classic, royal purple oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 61.63 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
B Swish bcute Classic - Mini Wibrator (fiolet)
61.63
Świat-doznań.pl
B Swish - bCute fioletowy - wibrator
66.00
Zmysły.pl
B Swish bCute - Wibrator klasyczny
66.00
Point4sex
WIbrator bcute Classic Fioletowy | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
67.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:B Swish (US)
Kategoria:Wibratory

Opis

Bcute Classic od B Swish to tradycyjny masażer intymny utrzymany w szczególnie wykwintnej, progresywnej estetyce. Jedna bateria zapewnia trzy godziny zabawy, a pokrętło u spodu pozwala na regulację poziomu wibracji, proponując przeróżne poziomy prędkości, by dać Ci satysfakcję w taki sposób, w jaki masz na to ochotę.

Bcute classic wytworzony jest ze szczelnych materiałów i jest w całości wodoodporny, możesz go bez obaw myć pod bieżącą wodą przy użyciu prawidłowego mydła antybakteryjnego. Podczas zabawy oferujemy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne, a w szczególności te na bazie silikonu, mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.

Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007r i momentalnie zdobył rozpoznawalność lidera bieżących kieruneków w branży artykułów erotycznych, zdobywając liczne i stale powiększające się grono zadowolonych konsumentów w USA i na całym globie, w tym m.in. W Japonii, Francji, Niemczech, Afryce Południowej i oczywiście w Polsce. Ich czarnym koniem są niezwykle modne masażery osobiste o nowoczesnym dizajnie i w rozsądnych cenach. Produkty tej marki pozostały zaprojektowane z troską o harmonię między komfortem i funkcjonalnością, tak, aby korespondowały z każdym Twoim nastrojem. B Swish są zaangażowani w dostarczenie Ci wyłącznie najwyższej jakości artykułów na rynku. Masażery B Swish zbudowane są z jedynie tworzyw spełniających wszelkie potrzebne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne krzywdzące dla zdrowia substancje.

właściwości techniczne:

kolor: fioletowy (royal purple)

długość: 10 cm

szerokość: 2 cm

zasilanie: 1 bateria AA (niezałączone do opakowania)

wyprodukowano z wysokiej jakości silikonu medycznego i plastiku ABS. Bez dodatku ftalanów.

Opakowanie zawiera:

  • bcute classic
  • etui
  • instrukcję obsługi