B swish (us) B swish - bcute classic, turkusowy (8555888500361) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem B swish (us) B swish - bcute classic, turkusowy (8555888500361) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 61.63 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
B Swish bcute Classic - Mini Wibrator (turkusowy)
61.63
Świat-doznań.pl
B Swish - bCute turkusowy - wibrator
66.00
Zmysły.pl

Parametry

Producent:B Swish (US)
Kategoria:Wibratory

Opis

Bcute Classic od B Swish to klasyczny masażer intymny utrzymany w bardzo wykwintnej, innowacyjnej estetyce. Jedna bateria zapewnia trzy godziny zabawy, a pokrętło u spodu zezwala na regulację poziomu wibracji, proponując najróżniejsze poziomy prędkości, aby dać Ci satysfakcję w taki sposób, w jaki masz na to ochotę.

Bcute classic stworzony jest ze szczelnych materiałów i jest całkowicie wodoodporny, możesz go bez obaw myć pod bieżącą wodą przy użyciu korzystnego mydła antybakteryjnego. W trakcie zabawy oferujemy używać jedynie lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne, a w szczególności te na bazie silikonu, mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.

Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007r i błyskawicznie zdobył rozpoznawalność lidera bieżących trendów w branży artykułów erotycznych, zdobywając liczne i stale rozszerzające się grono zadowolonych konsumentów w USA i na całym globie, w tym m.in. W Japonii, Francji, Niemczech, Afryce Południowej i oczywiście w Polsce. Ich czarnym koniem są szczególnie lubiane masażery osobiste o innowacyjnym dizajnie i w rozsądnych cenach. Produkty tej firmy pozostały zaprojektowane z troską o harmonię pomiędzy komfortem i funkcjonalnością, tak, by korespondowały z każdym Twoim nastrojem. B Swish są zaangażowani w dostarczenie Ci jedynie najwyższej jakości artykułów na rynku. Masażery B Swish zbudowane są z tylko tworzyw spełniających wszelkie potrzebne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne krzywdzące dla zdrowia substancje.

atrybuty techniczne:

kolor: różowy

długość: 10cm

szerokość: 2cm

zasilanie: 1 bateria AA (niezałączone do opakowania)

stworzono z wysokiej jakości silikonu medycznego i plastiku ABS. Bez dodatku ftalanów.

Opakowanie zawiera:

  • bcute classic
  • etui
  • instrukcję obsługi