B swish (us) B swish - bdesired deluxe curve, turkusowy promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem B swish (us) B swish - bdesired deluxe curve, turkusowy oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 86.61 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
B Swish Bdesired Deluxe Curve - Wibrator Klasyczny (turkusowy)
86.61
Świat-doznań.pl
Masażer Bdesired Deluxe Curve Turkusowy | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
90.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:B Swish (US)
Kategoria:Wibratory

Opis

Bdesired Deluxe Curve to finezyjnie odkształcona wersja popularnego masażera intymnego od B Swish. Jego zagięty czubek umożliwia bardziej skrupulatną stymulację. Towar ten łączy w sobie wykwintny wygląd, jedwabiście miękki materiał i aż 6 niepowtarzalnych wibracji – wszystko po to, aby dostarczyć Ci jak najwięcej przyjemności z użytkowania. Bdesired Deluxe Curve, jak wszystkie produkty B Swish, jest bardzo estetyczny i wygodny w stosowaniu. Za pomocą jednego przycisku wybierzesz spomiędzy 6 unikalnych programów wibracji ten, na który masz ochotę. Baterie gwarantują trzy godziny zabawy.Bdesired Deluxe Curve wytwarzany jest ze szczelnych tworzyw i jest całkowicie wodoodporny, możesz go bez obaw myć pod bieżącą wodą przy użyciu prawidłowego mydła antybakteryjnego. W trakcie zabawy oferujemy używać tylko lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne, a w szczególności te na bazie silikonu, mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007r i szybko zdobył rozpoznawalność lidera bieżących trendów w branży artykułów erotycznych, zdobywając liczne i stale powiększające się grono zadowolonych klientów w USA i na całym globie, w tym m.in. W Japonii, Francji, Niemczech, Afryce Południowej i oczywiście w Polsce. Ich czarnym koniem są nad wyraz lubiane masażery osobiste o innowacyjnym dizajnie i w rozsądnych cenach. Produkty tej producenta zostały zaprojektowane z troską o harmonię między komfortem i funkcjonalnością, tak, żeby korespondowały z każdym Twoim nastrojem. B Swish są zaangażowani w dostarczenie Ci wyłącznie najwyższej jakości artykułów na rynku. Masażery B Swish zbudowane są z wyłącznie materiałów spełniających wszelkie niezbędne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne szkodliwe dla zdrowia substancje.właściwości techniczne:


kolor: turkusowy


długość: 12,7cm


szerokość: 3,1cm


zasilanie: 2 baterie AAA (niezałączone do opakowania)


6 trybów wibracji


wytworzono z wysokiej jakości silikonu medycznego i plastiku ABS. Bez dodatku ftalanów.Opakowanie posiada:  • bdesired deluxe curve

  • etui

  • instrukcję obsługiEAN: 8555888500613