B swish (us) B swish - bdesired deluxe curve, turkusowy promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem B swish (us) B swish - bdesired deluxe curve, turkusowy oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 90.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Masażer Bdesired Deluxe Curve Turkusowy | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
90.99
Kraina-Doznań
B Swish - bdesired Deluxe Curve, turkusowy
132.00
Twoja Rozkosz

Parametry

Producent:B Swish (US)
Kategoria:Wibratory

Opis

Wibrator do stymulacji łechtaczki B Swish - bdesired Deluxe Curve, turkusowy

Bdesired Deluxe Curve to delikatnie odkształcona wersja lubianego masażera intymnego od B Swish. Jego zagięty czubek zezwala na bardziej skrupulatną stymulację. Produkt ten łączy w sobie wysmakowany wygląd, jedwabiście miękki materiał i aż 6 specyficznych wibracji – wszystko po to, żeby dostarczyć Ci jak najwięcej przyjemności z stosowania. Bdesired Deluxe Curve, jak wszystkie produkty B Swish, jest wyjątkowo estetyczny i komfortowy w używaniu. Za pomocą jednego przycisku wybierzesz spomiędzy 6 oryginalnych programów wibracji ten, na który masz ochotę. Baterie zapewniają trzy godziny zabawy.

Bdesired Deluxe Curve wykonany jest ze szczelnych materiałów i jest całkowicie wodoodporny, możesz go bez obaw myć pod bieżącą wodą przy użyciu korzystnego mydła antybakteryjnego. W trakcie zabawy oferujemy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne, a w szczególności te na bazie silikonu, mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.

Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007r i prędko zdobył rozpoznawalność lidera bieżących trendów w branży artykułów erotycznych, zdobywając liczne i stale powiększające się grono zadowolonych klientów w USA i na całym globie, w tym m.in. W Japonii, Francji, Niemczech, Afryce Południowej i oczywiście w Polsce. Ich czarnym koniem są nad wyraz modne masażery osobiste o nowoczesnym dizajnie i w rozsądnych cenach. Produkty tej marki zostały zaprojektowane z troską o harmonię pomiędzy komfortem i funkcjonalnością, tak, żeby korespondowały z każdym Twoim nastrojem. B Swish są zaangażowani w dostarczenie Ci wyłącznie najwyższej jakości produktów na rynku. Masażery B Swish zbudowane są z wyłącznie materiałów spełniających wszelkie konieczne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne destrukcyjne dla zdrowia substancje.

atrybuty techniczne:

kolor: turkusowy

długość: 12,7cm

szerokość: 3,1cm

zasilanie: 2 baterie AAA (niezałączone do opakowania)

6 trybów wibracji

wyprodukowano z wysokiej jakości silikonu medycznego i plastiku ABS. Bez dodatku ftalanów.

Opakowanie posiada:

  • bdesired deluxe curve
  • etui
  • instrukcję obsługi