B swish - bdesired deluxe, koralowy marki B swish (us) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem B swish - bdesired deluxe, koralowy marki B swish (us) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 83.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
B Swish - Wibrator bdesired Deluxe Natural Coral
83.00
Point4sex
B Swish Bdesired Deluxe - Wibrator Klasyczny (koralowy)
86.61
Świat-doznań.pl
Wibrator bdesired Deluxe Koralowy | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
90.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:B Swish (US)
Kategoria:Wibratory

Opis

Bdesired Deluxe od B Swish to towar który łączy w sobie wykwintny wygląd, jedwabiście miękki materiał i aż 6 oryginalnych wibracji – wszystko po to, by dostarczyć Ci jak najwięcej przyjemności z użytkowania. Bdesired Deluxe, jak wszystkie produkty B Swish, jest szczególnie estetyczny i komfortowy w używaniu. Przy pomocy jednego przycisku wybierzesz spośród 6 unikalnych programów wibracji ten, na który masz ochotę. Baterie zapewniają trzy godziny zabawy.

Bdesired Deluxe produkowany jest ze szczelnych materiałów i jest w pełni wodoodporny, możesz go bez obaw myć pod bieżącą wodą przy użyciu korzystnego mydła antybakteryjnego. Podczas zabawy proponujemy używać tylko lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne, a w szczególności te na bazie silikonu, mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.

Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007r i błyskawicznie zdobył rozpoznawalność lidera bieżących nurtów w branży artykułów erotycznych, zdobywając liczne i stale powiększające się grono zadowolonych klientów w USA i na całym globie, w tym m.in. W Japonii, Francji, Niemczech, Afryce Południowej i oczywiście w Polsce. Ich czarnym koniem są wyjątkowo modne masażery osobiste o innowacyjnym dizajnie i w rozsądnych cenach. Produkty tej marki pozostały zaprojektowane z troską o harmonię pomiędzy komfortem i funkcjonalnością, tak, żeby korespondowały z każdym Twoim nastrojem. B Swish są zaangażowani w dostarczenie Ci tylko najwyższej jakości artykułów na rynku. Masażery B Swish zbudowane są z wyłącznie materiałów spełniających wszelkie konieczne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne krzywdzące dla zdrowia substancje.

cechy techniczne:

kolor: koralowy

długość: 12,7cm

szerokość: 3,1cm

zasilanie: 2 baterie AAA (niezałączone do opakowania)

6 trybów wibracji

produkowano z wysokiej jakości silikonu medycznego i plastiku ABS. Bez dodatku ftalanów.

Opakowanie posiada:

  • bdesired deluxe
  • etui
  • instrukcję obsługi