B swish - bgood classic, malinowy marki B swish (us) promocja 2019

Cena67.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:B Swish (US)
Kategoria:Wibratory

Opis

Bgood Classic od B Swish to konwencjonalny masażer miejsc intymnych, utrzymany w prostej, wyszukanej estetyce. Jest zaopatrzony w pięć specyficznych programów wibracji – wybierz jeden z nich za pomocą pokrętła umieszczonego u spodu i przekonaj się na własnej skórze, jak sporo jest w stanie zaoferować. Baterie wystarczą na trzy godziny zabawy.

Bgood Classic wytworzony jest ze szczelnych materiałów i jest kompletnie wodoodporny, możesz go bez obaw myć pod bieżącą wodą przy użyciu dobrego mydła antybakteryjnego. W przeciwieństwie do większości zabawek tego typu, Bgood Classic nie jest wytworzony z silikonu, lecz z poliuretanu, dzięki temu jest odporny na szkody wywołane doborem nieodpowiedniego lubrykantu – możesz stosować dowolny, także na bazie silikonu lub oleju.

Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007r i prędko zdobył rozpoznawalność lidera bieżących trendów w branży artykułów erotycznych, zdobywając liczne i stale powiększające się grono zadowolonych klientów w USA i na całym globie, w tym m.in. W Japonii, Francji, Niemczech, Afryce Południowej i oczywiście w Polsce. Ich czarnym koniem są wyjątkowo popularne masażery osobiste o innowacyjnym dizajnie i w rozsądnych cenach. Produkty tej producenta zostały zaprojektowane z troską o harmonię pomiędzy komfortem i funkcjonalnością, tak, żeby korespondowały z każdym Twoim nastrojem. B Swish są zaangażowani w dostarczenie Ci jedynie najwyższej jakości towarów na rynku. Masażery B Swish zbudowane są z jedynie materiałów spełniających wszelkie konieczne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne krzywdzące dla zdrowia substancje.

atrybuty techniczne:

kolor: malinowy

długość: 18cm

średnica: 2,5cm

zasilanie: 2 baterie AA (brak w komplecie)

wodoodporny

tworzono z wysokiej jakości poliuretanu i plastiku ABS. Bez dodatku ftalanów.

Opakowanie posiada:

  • bgood classic
  • etui
  • instrukcję obsługi