B Swish - bgood Deluxe Curve, czarny (8555888500439) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem B Swish - bgood Deluxe Curve, czarny (8555888500439) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 127.32 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
B Swish bgood Deluxe Curve - Wibrator Klasyczny (czarny)
127.32
Świat-doznań.pl
Wibrator Bgood Deluxe Curve Czarny | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
131.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:B Swish (US)
Kategoria:Wibratory

Opis

Bgood Deluxe Curve od b Swish to doskonałe urządzenie dla wszystkich Pań, niezależnie od tego, czy zależy im na odnalezieniu punktu G, czy już znają to magiczne miejsce. Jeżeli należysz do pań, które lubią eksperymentować w sypialni i gustujesz w prostych formach - jest to znakomita propozycja dla Ciebie. Wibrator wykrzywioną końcówkę, dzięki czemu bez problemów dotrze do najwrażliwszych sfer, aby wypełnić je zmysłową rozkoszą. Dzięki 6 najróżniejszym trybom wibracji niewątpliwie nie będziesz się z nim nudzić, zarówno solo jak i z partnerem!

Bgood Deluxe Curve tworzony jest ze szczelnych materiałów i jest w pełni wodoodporny, możesz go bez obaw myć pod bieżącą wodą przy użyciu korzystnego mydła antybakteryjnego. Podczas zabawy oferujemy używać jedynie lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne, a w szczególności te na bazie silikonu, mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.

Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007r i błyskawicznie zdobył rozpoznawalność lidera bieżących trendów w branży artykułów erotycznych, zdobywając liczne i stale powiększające się grono zadowolonych kupujących w USA i na całym globie, w tym m.in. W Japonii, Francji, Niemczech, Afryce Południowej i oczywiście w Polsce. Ich czarnym koniem są bardzo popularne masażery osobiste o progresywnym dizajnie i w rozsądnych cenach. Produkty tej marki zostały zaprojektowane z troską o harmonię między komfortem i funkcjonalnością, tak, żeby korespondowały z każdym Twoim nastrojem. B Swish są zaangażowani w dostarczenie Ci jedynie najwyższej jakości artykułów na rynku. Masażery B Swish zbudowane są z tylko tworzyw spełniających wszelkie konieczne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne destrukcyjne dla zdrowia substancje.

właściwości techniczne:

kolor: czarny

długość: 19,3cm

szerokość: 3,5cm

zasilanie: 2 baterie AAA (niezałączone do opakowania)

6 trybów wibracji

wodoodporny

wytworzono z wysokiej jakości silikonu medycznego i plastiku ABS. Bez dodatku ftalanów.

Opakowanie posiada:

  • bgood deluxe curve
  • etui
  • instrukcję obsługi