B swish (us) B swish - bnaughty classic unleashed, czarne promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem B swish (us) B swish - bnaughty classic unleashed, czarne oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 97.26 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
B Swish bnaughty Classic Unleashed - Wibrujące Jajko (czarne)
97.26
Świat-doznań.pl
Wibrujace Jajko Bnaughty Classic Unleashed Czarny | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
99.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:B Swish (US)
Kategoria:Wibratory

Opis

Bnaughty Classic Unleashed od B Swish to bezprzewodowe jajeczko, które zaskoczy Cię swoimi możliwościami i oczaruje pięcioma trybami wibracji. Puść wodze fantazji i czerp z niego jak najwięcej przyjemności. Jego owalny, użyteczny kształt zaprojektowano z myślą o zaspokojeniu każdej Twojej zachcianki przy pomocy jednego z pięciu trybów wibracji. Przejmij kontrolę nad swoimi pragnieniami, lub oddaj go partnerowi i odkryj ocean możliwości, jakie daje bezprzewodowy pilot o zasięgu do 3 metrów. Dwie pary baterii (dwie do pilota i dwie do jajeczka) wystarczą na trzy godziny zabawy.

Bnaughty Unleashed Classic to elitarna sugestia od B Swish dla wszystkich wielbicielek wibrujących jajeczek. Jego owalny, funkcjonalny wytwarzany został z myślą o zaspokojeniu każdej Twojej zachcianki za pomocą jednego z sześciu zróżnicowanych trybów wibracji. Przejmij kontrolę nad swoimi pragnieniami albo oddaj pilot partnerowi i pozwól mu przejąć stery Twojego spełniania. Para baterii zagwarantuje trzy godziny zabawy. Bnaughty Deluxe ma jeszcze jedną cenną zaletę - jest wyjątkowo ciche. Choćby przy najsilniejszych wibracjach nie hałasuje, możesz więc bez obaw zażyć rozkoszy nawet wtedy, gdy w pokoju obok znajdują się osoby, które nie powinny o tym wiedzieć.

Bnaughty Classic Unleashed tworzony jest ze szczelnych materiałów i jest w pełni wodoodporny, możesz go bez obaw myć pod bieżącą wodą przy użyciu prawidłowego mydła antybakteryjnego. W przeciwieństwie do większości zabawek tego typu, Bnaughty Classic Unleashed nie jest wykonany z silikonu, ale z poliuretanu, dzięki temu jest niepodatny na szkody wywołane doborem nieodpowiedniego lubrykantu - możesz stosować dowolny, także na bazie silikonu lub oleju.

Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007r i momentalnie zdobył rozpoznawalność lidera bieżących nurtów w branży artykułów erotycznych, zdobywając liczne i stale zwiększające się grono zadowolonych kupujących w USA i na całym globie, w tym m.in. W Japonii, Francji, Niemczech, Afryce Południowej i oczywiście w Polsce. Ich czarnym koniem są niezwykle modne masażery osobiste o progresywnym dizajnie i w rozsądnych cenach. Produkty tej producenta pozostały zaprojektowane z troską o harmonię między komfortem i funkcjonalnością, tak, by korespondowały z każdym Twoim nastrojem. B Swish są zaangażowani w dostarczenie Ci tylko najwyższej jakości towarów na rynku. Masażery B Swish zbudowane są z tylko tworzyw spełniających wszelkie niezbędne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne szkodliwe dla zdrowia substancje.

właściwości techniczne:

kolor: czarny

długość jajeczka: 7,6cm

średnica jajeczka: 2,5m

zasięg pilota: 3m

zasilanie: jajeczko - 2 baterie AAA, pilot - 2 baterie AAA; baterie niezałączone do opakowania

5 trybów wibracji

wodoodporny

wykonano z wysokiej jakości poliuretanu i plastiku ABS. Bez dodatku ftalanów.

Opakowanie mieści:

  • bnaughty classic unleashed
  • etui
  • instrukcję obsługi