Bezprzewodowe jajeczko wibrujące - B Swish bnaughty Unleashed Classic Fioletowy ciemny, E27346 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bezprzewodowe jajeczko wibrujące - B Swish bnaughty Unleashed Classic Fioletowy ciemny, E27346 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Jajko z Wibracjami B Swish bnaughty Classic Unleashed Fioletowy | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
99.99
Kraina-Doznań
Bezprzewodowe jajeczko wibrujące - b swish bnaughty unleashed classic fioletowy ciemny
102.01
PokojRozkoszy.pl Erotyczny

Parametry

Producent:bswish
Kategoria:Wibratory

Opis

Jajko Wibrujące B Swish bnaughty Classic Unleashed Purple

Bnaughty Classic Unleashed od B Swish to bezprzewodowe jajeczko, które zaskoczy Cię swymi możliwościami i oczaruje pięcioma trybami wibracji. Puść wodze fantazji i czerp z niego jak najwięcej przyjemności. Jego owalny, użyteczny zarys zaprojektowano z myślą o zaspokojeniu każdej Twojej zachcianki za pomocą jednego z pięciu trybów wibracji. Przejmij kontrolę nad swymi pragnieniami, albo oddaj go partnerowi i odkryj ocean możliwości, jakie daje bezprzewodowy pilot o zasięgu do 3 metrów. Dwie pary baterii (dwie do pilota i dwie do jajeczka) wystarczą na trzy godziny zabawy.

Bnaughty Unleashed Classic to wytworna propozycja od B Swish dla wszelkich wielbicielek wibrujących jajeczek. Jego owalny, poręczny produkowany został z myślą o zaspokojeniu każdej Twojej zachcianki za pomocą jednego z sześciu różnych trybów wibracji. Przejmij kontrolę nad swymi pragnieniami lub oddaj pilot partnerowi i pozwól mu przejąć stery Twojego spełniania. Para baterii zagwarantuje trzy godziny zabawy. Bnaughty Deluxe ma jeszcze jedną cenną zaletę – jest szczególnie ciche. Choćby przy najsilniejszych wibracjach nie hałasuje, możesz więc bez obaw zażyć rozkoszy choćby wtedy, gdy w pokoju obok znajdują się osoby, które nie powinny o tym wiedzieć.

Bnaughty Classic Unleashed stworzony jest ze szczelnych tworzyw i jest w całości wodoodporny, możesz go bez obaw myć pod bieżącą wodą przy użyciu korzystnego mydła antybakteryjnego. W przeciwieństwie do większości zabawek tego typu, Bnaughty Classic Unleashed nie jest produkowany z silikonu, ale z poliuretanu, dzięki temu jest oporny na szkody wywołane doborem nieodpowiedniego lubrykantu – możesz stosować dowolny, także na bazie silikonu albo oleju.

Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007r i szybko zdobył rozpoznawalność lidera bieżących trendów w branży artykułów erotycznych, zdobywając liczne i stale rozszerzające się grono zadowolonych klientów w USA i na całym globie, w tym m.in. W Japonii, Francji, Niemczech, Afryce Południowej i oczywiście w Polsce. Ich czarnym koniem są wyjątkowo popularne masażery osobiste o innowacyjnym dizajnie i w rozsądnych cenach. Produkty tej firmy zostały zaprojektowane z troską o harmonię między komfortem i funkcjonalnością, tak, by korespondowały z każdym Twoim nastrojem. B Swish są zaangażowani w dostarczenie Ci wyłącznie najwyższej jakości produktów na rynku. Masażery B Swish zbudowane są z wyłącznie materiałów spełniających wszelkie konieczne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne szkodliwe dla zdrowia substancje.

atrybuty techniczne:

kolor: fioletowy

długość jajeczka: 7,6cm

średnica jajeczka: 2,5m

zasięg pilota: 3m

zasilanie: jajeczko – 2 baterie AAA, pilot – 2 baterie AAA; baterie niezałączone do opakowania

5 trybów wibracji

odporny na zachlapania

wyprodukowano z wysokiej jakości poliuretanu i plastiku ABS. Bez dodatku ftalanów.

Opakowanie posiada:

  • bnaughty classic unleashed
  • etui
  • instrukcję obsługi