Pipedream Członek real feel deluxe vibro 30cm | 100% dyskrecji | bezpieczne zakupy promocja 2022

Cena317.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Pipedream
Kategoria:Wibratory

Opis

Poznaj "Real Feel" od Pipedream. Aksamitny w dotyku wibrator, dokładnie zaprojektowany z myślą o zachowaniu realistycznego kształtu, a także powierzchni w dotyku imitującej prawdziwą skórę. Widocznie zaznaczona główka, napięte żyły i wolno wisząca moszna zachwyci swym wyglądem i teksturą tak, że zapomnisz o tym, iż to zabawka! „Real Feel" to wibrator wytwarzany z wolnego od ftalanów, bezpiecznego dla skóry termoplastycznego elastomeru, imitującego gładkość prawdziwego ciała.

Super silna przyssawka bez trudu przywiera do niemal każdej przygładzonej, płaskiej powierzchni. Łatwo możesz nią przyczepić wibrator do podłogi, ściany, czy kolumny łóżka i oddać się zmysłowym uderzeniom poprzez długi czas. „Real Feel" to wibratory kompatybilne z uprzężą, dzięki temu możesz ich używać także jako strap-onów!

„Real Feel" jest przystępny w obsłudze. Po prostu włóż stosowne baterie, przekręć pokrętło aż do oporu i ciesz się głębokimi, spełniającymi wibracjami.

„Real Feel" jest wibratorem w 100% wodoodpornym, dzięki temu bez obaw możesz się nim radować podczas zmysłowej kąpieli czy po prostu codziennego prysznica. W celu osiągnięcia pełni przyjemności polecamy w trakcie zabawy używać lubrykantów na bazie wody.

parametry technologiczne:

Długość: 31 cm (długość użytkowa: 27cm)

Średnica: 6,5cm

Waga: 556g

wytwarzany z termoplastycznego elastomeru, plastiku ABS oraz polichlorku winylu.

Kompatybilny z uprzężą.

100% wodoodporność.

Zasilany 2 bateriami AA (niezałączone w zestawie).