Doc Johnson Mini F-Machine Piston - wibrator z popychaczem radiowym (czarny) promocja 2024

Cena664.81
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie LoveSexshop.pl

Parametry

Producent:Doc Johnson
Kategoria:Wibratory

Opis

Mini maszyna do seksu z brutalnie mocnymi pociągnięciami i wibracjami, materiał jest tak miękki, że niemal pieści cię, gdy go dotykasz. Dlaczego jest korzystny? towar unisex - trafny równocześnie dla mężczyzn, jak i kobietNadaje się zarówno do stosowania analnego, jak i waginalnego - nie jest to zabawka dla początkującychAksamitny w dotyku, przychylny dla skóry materiał - rewelacyjny dla wrażliwej skóry i miękki w dotykuRozciągliwa nakładka samoprzylepna - przylega do gładkich powierzchni (np.

płytek, bruku, lakierowanego drewna itp.), zapewniając różnorodność pozycji i bezpieczne stosowanieObciążona głowica pchająca w górę i w dół - intensywny masaż wewnętrzny, wspaniały w dodatku do masażu prostaty4,5 cm skoku!pokaźny rozmiar ze stymulującym żołędziem i zaokrąglonymi jądrami8 rytmów wibracji i 2 szybkości uderzeń do wyboruPilot zdalnego sterowania dla wygodnego wykorzystywaniaWbudowany akumulator - nie trzeba martwić się o baterieZ gniazdem seks-maszyny - minimalne gniazdo we wnętrzu przyssawki jest gotowe do przykręcenia do Gunner System (numer części: 782421084486) lub innego urządzenia montażowego Uważaj na to: skrupulatnie wyczyść przed i po każdym użyciuDo smarowania należy używać wyłącznie smaru na bazie wody, inne materiały mogą uszkodzić produkt.za każdym razem używaj wyłącznie produktów na bazie wody.Urządzenie nie jest wodoodporne, dlatego w trakcie czyszczenia należy upewnić się, iż części elektryczne nie są narażone na działanie wody.Pilot zdalnego sterowania jest zasilany 2 mikro bateriami (2 x AAA), które należy zamówić osobno.

elementy sterujące: Naciśnij przycisk na wibratorze, a pchnięcia rozpoczną się natychmiast. Naciskając go, można przełączać pomiędzy szybkimi i wolnymi ruchami. Po włączeniu urządzenia i włożeniu baterii do pilota zdalnego sterowania, przycisk zasilania można też sterować wibratorem przy pomocy pilota zdalnego sterowania.

Przycisk strzałki służy do zmiany pchnięć, a przycisk fali do zmiany wibracji. Długofalowe naciśnięcie przycisków powoduje wstrzymanie działania funkcji.całkowicie wyłączyć wibrator, należy przez dłuższy czas przytrzymać przycisk zasilania na pilocie i przycisk wibratora.

Podłączenie ładowarki: przewód USB do ładowania znajduje się w pakiecie. Kabel do ładowania znajduje się w pakiecie. Kabel można podłączyć do gniazda znajdującego się w dolnej części produktu (oznaczonego DC5V).

Zawartość opakowania: 1 wibrator antywibracyjny.1 pilot zdalnego sterowania1 kabel USB do ładowania Specyfikacja produktu, funkcje: artykuł unisexunisexmateriał przychylny dla skóryprzyczepna podeszwa2 prędkości skoku8 rytmów wibracji4,5 cm skokiduży wymiarżołądź i jądraz pilotem zdalnego sterowania (2 baterie AAA NIE dołączone)wbudowana bateriaczas używania: 35 minutczas ładowania: 70 minutgniazdo seks-maszyny - Gunner System (numer artykułu: 782421084486)kompletna długość (łącznie z podstawą): 23 cmdługość wkładana: 16 cmmin.

średnica na trzonie: 4 cmmaks. Średnica główki: 4,8 cmśrednica podeszwy: 6,6 cmwymiary pilota: 8,8 x 4,2 x 2,2 cmwaga: 530gkolor: czarnymateriał: ABS, silikon (zgodny z UE, bez ftalanów)Sugestie dotyczące czyszczenia: Umyć starannie letnią wodą z łagodnym mydłem, spłukać i pozostawić do wyschnięcia.

Zalecane: zastosować specjalnego detergentu (06305000000) - dostępny osobno.