Doc johnson mini f-machine tendril - wibrator z popychaczem radiowym (niebieski) promocja 2024

Cena664.81
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie LoveSexshop.pl

Parametry

Producent:Doc Johnson
Kategoria:Wibratory

Opis

Mini maszyna do seksu z brutalnie mocnymi pociągnięciami i wibracjami, materiał jest tak miękki, że niemal pieści cię, gdy go dotykasz. Dlaczego jest korzystny? produkt unisex - trafny równocześnie dla panów, jak i kobietOdpowiedni jednocześnie do wykorzystywania analnego, jak i waginalnego - nie jest to zabawka dla początkującychAksamitny w dotyku, przyjazny dla skóry materiał - doskonały dla wrażliwej skóry i miękki w dotykuRozciągliwa nakładka samoprzylepna - przylega do gładkich powierzchni (np.

płytek, bruku, lakierowanego drewna itp.), zapewniając zasobność pozycji i bezpieczne stosowanieObciążona głowica pchająca w górę i w dół - intensywny masaż wewnętrzny, znakomity jeszcze do masażu prostaty4,5 cm skoku!wielki wymiar ze stymulującym żołędziem, zaokrąglonymi jądrami i przyssawką w zarysie ośmiornicy po jednej stronie8 rytmów wibracji i 2 prędkości uderzeń do wyboruPilot zdalnego sterowania dla wygodnego wykorzystywaniaWbudowany akumulator - nie trzeba martwić się o baterieZ gniazdem seks-maszyny - drobne gniazdo we wnętrzu przyssawki czeka na przykręcenie do Gunner System (numer artykułu: 782421084486) lub innego urządzenia montażowego Uważaj na to: skrupulatnie wyczyść przed i po każdym użyciuDo smarowania należy używać wyłącznie smaru na bazie wody, inne materiały mogą uszkodzić towar.zawsze używaj wyłącznie produktów na bazie wody.Urządzenie nie jest wodoodporne, dlatego podczas czyszczenia należy upewnić się, że części elektryczne nie są narażone na działanie wody.Pilot zdalnego sterowania jest zasilany 2 mikro bateriami (2 x AAA), które należy zamówić osobno.

elementy sterujące: Naciśnij przycisk na wibratorze, a pchnięcia rozpoczną się natychmiast. Naciskając go, można przełączać pomiędzy prędkimi i wolnymi ruchami. Po włączeniu urządzenia i włożeniu baterii do pilota zdalnego sterowania, przycisk wł.

można dodatkowo sterować wibratorem przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Przycisk strzałki służy do zmiany ruchów, a przycisk fali do zmiany wibracji. Długofalowe naciśnięcie przycisków spowoduje wstrzymanie działania funkcji.

Aby kompletnie wyłączyć wibrator, należy przez dłuższy czas przytrzymać przycisk zasilania na pilocie i przycisk wibratora. Podłączenie ładowarki: kabel USB do ładowania znajduje się w zestawie. Kabel do ładowania znajduje się w zestawie.

przewód można podłączyć do gniazda znajdującego się w dolnej części towaru (oznaczonego DC5V). Zawartość opakowania: 1 wibrator antywibracyjny.1 pilot zdalnego sterowania1 przewód USB do ładowania Specyfikacja artykułu, funkcje: produkt unisexunisexmateriał przychylny dla skóryprzyczepna podeszwa2 prędkości skoku8 rytmów wibracji4,5 cm skokiduży rozmiarżołądź i jądrapowierzchnia przyssawkiz pilotem zdalnego sterowania (2 baterie AAA NIE załączone)zaimplementowana bateriaczas wykorzystywania: 35 minutczas ładowania: 70 minutgniazdo seks-maszyny - Gunner System (numer artykułu: 782421084486)pełna długość (łącznie z podstawą): 23 cmdługość wkładana: 16 cmmin.

średnica na trzonie: 4 cmmaks. Średnica główki: 4,8 cmśrednica podeszwy: 6,6 cmwymiary pilota: 8,8 x 4,2 x 2,2 cmwaga: 530gkolor: czarno-niebieskimateriał: ABS, silikon (zgodny z UE, bez ftalanów)Sugestie dotyczące czyszczenia: starannie umyć letnią wodą z łagodnym mydłem, spłukać i pozostawić do wyschnięcia.

Zalecane: używać specjalnego detergentu (06305000000) - przystępnego osobno.