hueman black hole anal vibrator - masażer prostaty z wibracją sterowany pilotem marki Easy toys promocja 2024

Cena323.52
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Easy Toys
Kategoria:Wibratory

Opis

Easy Toys Hueman Black Hole Anal Vibrator - masażer prostaty z wibracją sterowany pilotemTen stylowy wibrator analny z pierścieniem na penisa z serii Hueman to must have każdego mężczyzny. Jednocześnie trzon wibratora, jak i stymulator krocza posiadają kolisty kształt i są zaopatrzone w stymulujące wypustki.

Pierścień na penisa zagwarantuje twardszą i dłuższą erekcję i intensywne orgazmy. Miękki silikonowy materiał wibratora jest niezwykle wygodny. Zabawka wyekwipowana jest w 10 zróżnicowanych ustawień wibracji, w tym 4 szybkości i 6 wzorów.

Można je prosto skonfigurować przy pomocy pilota bezprzewodowego.za każdym razem starannie wyczyść wibrator po użyciu za pomocą środka do czyszczenia zabawek i letniej wody.Specyfikacja:Materiał Silikon, ABSWaga 206 gramMoc wibracji Zmienne wibracje Obsługa Bezprzewodowe sterowanie, Przyciśnięcie przycisku Wibracje dostosowywane wibracje / mnóstwo trybów prędkości Czas pracy 50 min Tryby prędkości 10Kolor FioletowyWodoodporny TakNadaje się do penetracji analnej TakStymulacja Stymulacja analna, Stymulacja penisaSzerokość 10.80 cmŚrednica wewnętrzna 3.60 cmGłębokość wsunięcia 11.00 cmDługość 14.30 cmMaksymalna średnica 3.30 cmZasilanie Zasilacz (USB)Poziom hałasu bardzo cichyCzas ładowania 100 minZasięg zdalnego sterowania 800 cm...